LAJMI I FUNDIT:

Burdushi thotë se me 2018 do të ketë liberalizim, e se Qeveria nuk e mbijeton shtatorin!

Burdushi thotë se me 2018 do të ketë liberalizim, e se Qeveria nuk e mbijeton shtatorin!
Reklama

Fallxhiu Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, thotë se Qeveria Haradinaj pritet të bie në pranverën e vitit të ardhshëm, ose më së largu mund të mbijetojë deri në shtator.

Në një intervistë për numrin festiv të gazetës Kosova Sot, Burdushi ka thënë se do të ketë ende mjegullime politike. Ndërsa, kah pranvera apo mesi i qershorit shprehet do të ketë ndryshime sa i përket Demarkacionit. Ai thotë se kjo marrëveshje do të kalojë dhe më në fund kosovarët mund të gëzojnë liberalizimin e vizave.


Në trend Fun

Më shumë
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: 'Sirenës' i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Interesante
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Kalo në kategori