Ylli i “Maleficent”, 23 vjeç, mori pjesë në InStyle Awards 2021 të hënën mbrëma, e veshur me një bluzë Balmain të modeluar në formën e një zinxhiri të madh ari.

Më shumë një aksesorë sesa një bluzë, metali i arit ishte shumë lart mbi barkun e saj dhe mbahej vetëm nga një zinxhir i vogël në shpinë.

Ai gjithashtu shfaqi një prerje të vrimës së çelësit në pjesën e përparme.

Fanning e kombinoi pamjen me një fund mëndafshi të thjeshtë, të gjatë, buzëkuq të kuq dhe unaza ari.

“Ky është art!”, një fans komentoi në Instagram.

Pllakat e gjoksit dhe zinxhirët kanë qenë në trend kohët e fundit në tapetin e kuq, me Zendayan kryesuese, e cila ka shkëlqyer me të dyja. /Telegrafi/