LAJMI I FUNDIT:

Billboard Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Billboard Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Megjithëse mund të mos ketë të njëjtin lloj shkëlqimi si Grammy ose Oscars, do të ishte një gabim i madh të mos ndjekësh Billboard Music Awards – veçanërisht kur bëhet fjalë për potencialin e stilimit të flokëve dhe grimin.

Drejtuar nga Nick Jonas dje (e diel), kjo ngjarje e drejtpërdrejtë nuk kishte mungesë të famshmëve tanë të preferuar, si: Doja Cat, Alicia Keys dhe Dixie D’Amelio.


Gjatë gjithë natës, ne kemi mbledhur pamjet më të mira të flokëve dhe grimit në “Billboard Music Awards 2021”.

Duke shfaqur vizatues të syve grafik, gërsheta të paprekura dhe vetulla të pastruara në mënyrë perfekte, pamjet e mbrëmjes ishin thjesht mahnitëse.

Ndaj, më poshtë ua sjellim pamjet e bukura të së dielës mbrëma:

Doja Cat

H.E.R.

Alicia Keys

Saweetie

Karol G

Dixie D’Amelio

Në trend Femra

Më shumë
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë - parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Grim
Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqimi të cilin duhet ta hani në mënyrë që vagjina t’ju bëhet e ngushtë

Ushqim i shëndetshëm
Si të shpëtoni nga fryrja, kapsllëku dhe thartira gjatë shtatzënisë

Si të shpëtoni nga fryrja, kapsllëku dhe thartira gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Fytyrë të butë, të shëndetshme dhe të pastër vetëm me këta dy përbërës

Fytyrë të butë, të shëndetshme dhe të pastër vetëm me këta dy përbërës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Kendall Jenner vjen me poza dhe veshje të mahnitshme për revistën i-D

Femra
Kalo në kategori