LAJMI I FUNDIT:

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 29-vjeçarja në Durrës

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 29-vjeçarja në Durrës

Një 29-vjeçare ka humbur jetën mëngjesin e së premtes në qytetin e Durrësit, pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja është regjistruar në lagjen nr.14 të qytetit bregdetar, ku familjarët kanë gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë 29 vjeçaren S.H.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /A2 CNN/

Në trend Lajme

Më shumë
Avionët italianë të NATO-s inaugurojnë Bazën e Kuçovës, shfaqen edhe helikopterët Black Hawk

Avionët italianë të NATO-s inaugurojnë Bazën e Kuçovës, shfaqen edhe helikopterët Black Hawk

Lajme
Tentim vjedhje në një barnatore në Prishtinë, policia e zë në flagrancë të dyshuarin

Tentim vjedhje në një barnatore në Prishtinë, policia e zë në flagrancë të dyshuarin

Kronika e Zezë
Haradinaj për Kurtin: E ka turpëruar Kosovën duke dalur nga kontrata politike me NATO-n

Haradinaj për Kurtin: E ka turpëruar Kosovën duke dalur nga kontrata politike me NATO-n

Siguri
Hapja e bazës në Kuçovë, Maqedonci: Është mesazh i NATO-s për Ballkanin Perëndimor

Hapja e bazës në Kuçovë, Maqedonci: Është mesazh i NATO-s për Ballkanin Perëndimor

Lajme
Këshilli Prokurorial dënon kërcënimin ndaj prokurores Valbona Disha - Haxhosaj

Këshilli Prokurorial dënon kërcënimin ndaj prokurores Valbona Disha - Haxhosaj

Drejtësi
Rusia lëshoi urdhërarrest për tre zyrtarë policorë, deklarohet Sveçla

Rusia lëshoi urdhërarrest për tre zyrtarë policorë, deklarohet Sveçla

Lajme
Kalo në kategori