LAJMI I FUNDIT:

Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia me veshjen e krijuar nga Lia Stublla

Beniada Nishani shkëlqen në Festivalin e Filmit në Venecia me veshjen e krijuar nga Lia Stublla

Që nga data 31 gusht ka filluar të mbahet Festivali i Filmit në Venecia, për të vazhduar deri më 10 shtator.

Reklama

Mbrëmë (e hënë) u mbajt premiera e filmit “Don’t worry Darling” me protagonistë Harry Styles dhe Florence Pugh.

Tapeti i kuq i kësaj premiere mblodhi së bashku emrat më të shquar nga e gjithë bota, e pjesë e tij ishte edhe një shqiptare.

Beniada Nishani mori pjesë në ngjarjen e rëndësishme e veshur me një fustan të zi, i krijuar nga Lia Stublla.

Irina Shayk dëshmon fuqinë e një fustani të thjesht në Venecia
Lexo po ashtu Irina Shayk dëshmon fuqinë e një fustani të thjesht në Venecia

Fustani kishte një të çarë në këmbën e djathtë, ndërsa Beniada e kombinoi bukur edhe me një qafore ‘chocker’ të zezë.

View this post on Instagram

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)


Për t’i shtuar pamjes edhe më shumë elegancë ajo zgjodhi vath të gjatë argjendi dhe taka të zeza në formë të sandaleve me rripa.

Beniada shfaqet e mrekullueshme me pozat me bikini nga plazhi
Lexo po ashtu Beniada shfaqet e mrekullueshme me pozat me bikini nga plazhi

Flokët e yllit ishin rregulluar valë-valë ndërsa grimi ishte i fokusuar në tonet neutrale, me një penel të zi që e bënte atë më të veçantë. /Telegrafi/