Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me modën.

Megjithatë, Bella Hadid zgjodhi një pamje të thjeshtë teksa doli për një shëtitje të premten gjatë Javës së Modës në Milano.

25-vjeçarja dëshmoi se më pak është më shumë pasi përqafoi stilin e vjeshtës në një kombinim ngjyrë bezhë dhe kaki.

Bella ngacmoi një vështrim në stomakun e saj të tonifikuar në një bluzë që e kombinoi me një xhaketë.

Bukuroshja brune e bashkoi veshjen me një fund ngjyrë të purpurt që qëndroi mbi një palë çizme lëkure të zeza deri te gjuri.

Ajo e kompletoi kombinim me një çantë dore me lule të kuqe flakë dhe syze dielli kafe. /Telegrafi/

Reklama