Ajo njihet për shfaqjen e formave të saj në postimet magjepsëse në Instagram.

Dhe të enjten Ashley Graham u shfaq në platformën e mediave sociale për të ekspozuar dekoltenë e saj të bollshme në veshje seksi të brendshme nga bashkëpunimi i saj i ardhshëm me markën Knix.

“Doja që të gjitha këto pjesë të ishin aq të bukura sa të dëshironi t’i nxirrni rripat tuaj”, shkroi ajo në mbishkrimin që shfaqte koleksionin, i cili do të lansohet më 19 maj.


Ashley – e cila mirëpriti binjakët, Malachi dhe Roman, me burrin Justin Ervin vetëm katër muaj më parë – dukej e pabesueshme me një sytjena të zeza të tejdukshme dhe brekë të zeza me bel të lartë.

Ashley Graham tregon me krenari strijat tre muaj pas lindjes së binjakëve Ashley Graham tregon me krenari strijat tre muaj pas lindjes së binjakëve

Bukuroshja ka postuar edhe një klip në ngritje seksi, ku ka pozuar ndërsa është ulur në një kub kafe përballë një sfondi që përputhet.


Ashley e shikoi kamerën me një vështrim joshës teksa shfaqte pjesët e reja. /Telegrafi/