LAJMI I FUNDIT:

Arrest për perversin që i ndalonte femrat me forcë dhe ua lëpinte shputat e këmbëve (Foto)

Arrest për perversin që i ndalonte femrat me forcë dhe ua lëpinte shputat e këmbëve (Foto)

Akira Nishiyama nga Kyoto i Japonisë, është arrestuar pas raportimit se e kishte kapur një viktimë për këmbe dhe dhunshëm ia ka lëpirë shputat.

Reklama

Burri 56-vjeçar, i kishte kërkuar asaj t’ia mbante pedalin e gazit, se kinse nuk po i ndizet makina, ndërsa më pas e ka sulmuar, transmeton Telegrafi.

Ai ia ka hequr dhunshëm këpucën dhe çorapen dhe më pas e ka kryer veprën perverse, por pa i shkaktuar ndonjë lëndim. Pas gjysmë ore, ai e ka falënderuar 20-vjeçaren dhe i ka thënë të largohet.

Ndërkohë, ajo ia ka dalë të filmoi një pjesë të këtij rasti dhe më pas i ka fotografuar edhe targat e veturës. Në këtë mënyrë, Nishiyama është ndaluar dhe arrestuar me lehtësi.

Megjithëse nuk e ka pranuar rastin dhe ka thënë se nuk mbanë mend asgjë, Policia dyshon se pikërisht ai është ‘’lëpirësi i shputave’.

Prej vitit 2012, shumë gra e kanë raportuar rastin e një njeriu që po kryen sjellje të tilla, por nuk kanë munduar ta identifikojnë. /Telegrafi/

Qyteti Kyoto në Japoni, ku ndodhi rasti pervers
Qyteti Kyoto në Japoni, ku ndodhi rasti pervers

Në trend Fun

Më shumë
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Nëse e dalloni gruan e marinarit në këtë iluzion – jeni në mesin e vetëm 1 për qind të njerëzve të cilët mund ta bëjnë këtë

Interesante
Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Filmohen duke bërë seks në parlamentin rus (Video +18)

Fun
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

A jeni në mesin e 5 përqindëshit të njerëzve që mund të dallojnë lulediellin e fshehur mes bletëve në pak sekonda?

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Kalo në kategori