Ndërsa merrte pjesë në shfaqjen Dior Cruise 2022 në Athinë, Greqi, Cara Delevingne u ndesh me një mosfunksionim të vogël të gardërobës kur fustani i  bardhë me thek mëndafshi u ngatërrua.

Për fat të mirë, shoqja e saj Anya Taylor-Joy ishte aty për ta shpëtuar, duke krehur me kujdes fundin e gjerë me xhufkë përpara se të kontrollonte dyfish punën e saj nga të gjitha anët.

Reklama

Modelja 28-vjeçare shpërndau një video të momentit në Instagram, duke etiketuar aktoren “Queen’s Gambit” në mbishkrimin e saj të gjatë.


“Gjeni njerëz që do t’ju tregojnë kur keni diçka në dhëmbë dhe kur ju nevojitet më shumë, ju tregojnë gjëra që mbase nuk dëshironi t’i dëgjoni”, shkroi ajo ndër të tjera.

Reklama

Sigurisht, Delevingne dhe Taylor-Joy, kishin veshur çizme të ngjashme me rrjeta ari në shfaqjen e modës. Kjo e fundit e shoqëroi të sajën me një fustan e hirtë me tyl dhe kapi flokët e saj të verdhë platin të thurur në kurorë. /Telegrafi/

Reklama