LAJMI I FUNDIT:

Alessandra Ambrosio shfaq këmbët e gjata me një mini-fund rozë ndërsa del gjatë Javës së Modës në Milano

Alessandra Ambrosio shfaq këmbët e gjata me një mini-fund rozë ndërsa del gjatë Javës së Modës në Milano

Alessandra Ambrosio ka shfaqur këmbët e gjata ndërsa doli gjatë Javës së Modës në Milano të mërkurën.

Reklama

Supermodelja braziliane dukej e mrekullueshme me një mini-fund rozë deri në kofshë teksa po largohej nga hoteli Armani i qytetit italian.

Ish -engjëlli i Victoria’s Secret u koordinua në përsosmëri, teksa bashkoi pamjen me një këmishë të madhe rozë.

41-vjeçarja theksoi më tej shtatin me taka të bukura lëkure që i përshtateshin veshjes, së bashku me një çantë të vogël rozë.

Nëna e dy fëmijëve zgjodhi një gamë rrezatuese të grimit për mbrëmjen teksa po shkonte në qytet. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Këshilla për prindër
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të "çmenden" shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Dita Ndërkombëtare e Gruas 2021: Data, historia dhe pse ne e festojmë atë në 8 mars

Dita Ndërkombëtare e Gruas 2021: Data, historia dhe pse ne e festojmë atë në 8 mars

Femra
Kalo në kategori