LAJMI I FUNDIT:

Aksident i rëndë në magjistralen Gostivar-Kërçovë, vetura bie në humnerë dhe merr flakë

Aksident i rëndë në magjistralen Gostivar-Kërçovë, vetura bie në humnerë dhe merr flakë

Sot (28 shtator) në SPB Tetovë, është raportuar se në magjistralen Gostivar-Kërçovë, në afërsi të urës së Novosellës, automjeti i peshave të rënda “Mercedes” me targa të Shkupit i drejtuar nga M.T. (32) nga Shkupi, ka dalë nga rruga, ka rënë në humnerë dhe ka marrë flakë.

Shoferi i automjetit është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad”, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore, ndërsa ekipet e Njësisë Territoriale të Zjarrfikësve të Gostivarit kanë lokalizuar zjarrin në automjet.

Një ekip nga Drejtoria për Punë të Brendshme Gostivar po kryen kontroll në vendin e aksidentit.

Më herët edhe nga “Rrugët e Maqedonisë”, njoftuan se aksi rrugor Gostivar-Kërçovë është i mbyllur për shkak të këtij aksidenti.

Në trend Lajme

Më shumë
Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Lajme
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Qeveria miraton plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për tatim në pronë të paluajtshme, përfshihet edhe falja tatimore për vitin 2023

Qeveria miraton plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit për tatim në pronë të paluajtshme, përfshihet edhe falja tatimore për vitin 2023

Lajme
Brenda ambienteve të “Prishtina Mall”, qendrës më të madhe tregtare në vend, është hapur Libraria “Dukagjini”

Brenda ambienteve të “Prishtina Mall”, qendrës më të madhe tregtare në vend, është hapur Libraria “Dukagjini”

Lajme
Hapet

Hapet "Baubox", shitorja e parë në Tetovë që shet produkte për nevojat shtëpiake

Marketing
Kalo në kategori