LAJMI I FUNDIT:

Agjencinë që shet virgjërinë e femrave për miliona, pronari e drejton nga shtëpia e prindërve (Foto)

Agjencinë që shet virgjërinë e femrave për miliona, pronari e drejton nga shtëpia e prindërve (Foto)
Reklama

Jan Zakobielski e drejton një agjenci për shitjen e virgjërisë së femrave, nga dhoma tij e fjetjes, por insiston se prindërit e tij nuk dinë asgjë.

Në një pjesë periferike dhe të qetë të Dortmundit në Gjermani, zhvillohet një aktivitet seksual i fshehtë dhe mjaftë neveritës, transmeton Telegrafi.


Ky vend është shtëpia e ‘Eskortës Hirushe’, përmes së cilës anëtaret e shesin virgjërinë te ofertuesi që jep çmimin më të lartë.

Prapa kësaj ueb-faqeje është 26-vjeçari me mbipeshë, i cili deri më tani ka kryer disa shitje, përfshirë edhe ofertën e Aleexandra Khefrenit që u bë kryetitull i medieve gjatë ditëve që lamë pas.

Alexaandra Khefren që shiti virgjërinë për mbi dy milionë euro
Alexaandra Khefren që shiti virgjërinë për mbi dy milionë euro

Për secilën marrëveshje të kryer, ai përfiton dhjetë për qind. Në rastin e 18-vjeçares rumune, e cila e shiti virgjërinë për pak mbi dy milionë euro, ai ka përfituar 405 mijë euro.

Rumunja 18-vjeçare dëshiron të ndihmojë familjen dhe të paguaj shkollimin
Rumunja 18-vjeçare dëshiron të ndihmojë familjen dhe të paguajë shkollimin

Për momentin, në agjencinë e tij janë Ariana, Floriana dhe Julia, të gjitha të virgjëra nën moshën 24-vjeçare.

Ariana është nën 20-vjeçare
Ariana është nën 20-vjeçare

“Kam kryer shumë marrëveshje mes klientëve dhe vajzave, por për shkak se nuk duken mirë, unë kam kthyer dhjetëra femra pasi nuk dua të bashkëpunoj me to”, ka thënë ai për aktivitetin që zhvillon.

Floriana dëshiron të mbledhë para për të paguar shkollimin
Floriana dëshiron të mbledh para për të paguar shkollimin

Së bashku me fotografitë e femrave, shfaqet edhe certifikata e mjekut, ku tregohet se ato nuk kanë kryer kurrë marrëdhënie seksuale.

Pronari i biznesit shumë-milionësh, që vishet thjeshtë dhe bën jetë normale, thotë se këto femra janë të vetëdijshme se çfarë po bëjnë, se ato aplikojnë vet dhe nuk detyrohen nga askush.

Julia është po ashtu në listë që të shesë virgjërinë
Julia është po ashtu në listë që të shesë virgjërinë

Klientët që ofrojnë shumën më të lartë, duhet të paguajnë fillimisht 40 për qind në një xhirollogari bankare, ndërsa pjesën tjetër ta paguajnë në ditën kur e kryejnë marrëdhënien intime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Gjendet

Gjendet "një thesar me monedha, i varrosur gjatë Luftës së Dytë Botërore"

Interesante
Kalo në kategori