LAJMI I FUNDIT:

59-vjeçarja Demi Moore mahnit me paraqitjen e fundit në rroba banje

59-vjeçarja Demi Moore mahnit me paraqitjen e fundit në rroba banje

Demi Moore ka aktruar në Hollywood që nga vitet 1980, por ajo ende duket e mahnitshme falë pamjes së saj të mirë rinore dhe trupit të hollë.

Reklama

Aktorja 59-vjeçare e “Ghost” po tregonte pamjen e saj në një video prapa skenave nga koleksioni i saj i ri me Andie Swim, në të cilin ajo ndihmoi me dizajnim.

Ylli u pa edhe në foto të freskëta nga faqja Andie Swim në Instagram.

Ish-gruaja e Bruce Willis dhe Ashton Kutcher kishte veshur rroba banje bardh e zi si ne si një version me model teksa shihej në një varkë, pranë një pishine ndërsa mbante qenin e saj të imët me emrin Pilaf, dhe gjithashtu në ballkonin e një ndërtese.

Rrëmbeu gjithë vëmendjen në Paris: Demi Moore është përkufizimi i shkëlqimit këtë javë
Lexo po ashtu Rrëmbeu gjithë vëmendjen në Paris: Demi Moore është përkufizimi i shkëlqimit këtë javë

‘Prapaskenat e koleksionit tim të ri me Andie Swim! Kaq shumë argëtim duke xhiruar me ekipin Andie dhe @drevescriva”, shkroi ajo në mbishkrimin në Instagram për videon.

Zonja këmbëgjatë dukej e përsosur në kostumet elegante. Ajo ishte e tonifikuar bukur me këmbë dhe krahë të skalitur.

Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve
Lexo po ashtu Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve

Beli i saj gjithashtu dukej mjaft i vogël. Ylli u pa edhe në disa imazhe të reja nga faqja Andie Swim në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Sheh në ëndërr veten sikur je shtatzënë, zbulo tani kuptimin e saj

Sheh në ëndërr veten sikur je shtatzënë, zbulo tani kuptimin e saj

Dua bebe
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Kalo në kategori