Cindy Crawford postoi të mërkurën në Instagram një foto sensacionale me bikini ku dukej në formë perfekte.

Modelja 56-vjeçare e Vogue kishte një bark të tonifikuar dhe këmbë të hijshme, ndërsa kishte veshur bikini trekëndëshi të kaltra të errëta nga Melissa Odabash me një pallto ngjyrë kremi sipër.

Mbretëresha e pasarelave ka mundur të ruajë pamjen e saj të bukur edhe pse prej 40 vitesh është në biznesin e modelingut.

Nëna e supermodeles Kaia Gerber gjithashtu dukej pa rrudha teksa mbante grim të lehtë me flokët e theksuar poshtë mbi supe.

Cindy Crawford rikrijon reklamën ikonike të vitit 1992 Cindy Crawford rikrijon reklamën ikonike të vitit 1992

Cindy ka qenë me pushime në shtëpinë e saj në liqen me familjen e saj. /Telegrafi/

Reklama