Zendaya është duke u përkulur para mbretëreshës.

Ylli i “Euphoria” dhe fituesja e Emmy mori pjesë në “BET Awards 2021” e veshur me një pamje nga arkivat e Versace që kujton veshjen që Beyonce kishte veshur në ceremoninë e vitit 2003.

Ndërsa versioni i Beyonce ishte një fustan mini me një skaj të palosur, ultra të lartë, Zendaya ka një skaj të rrjedhshëm, me gjatësi maksimale dhe një çarje të guximshme të këmbës. Të dy versionet mburren me një nuancë të pasur ngjyrë vjollce, pjesë të gjelbra dhe prerje zbuluese përreth trupit.

View this post on Instagram

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)


Stilisti Law Roach, gërmoi në arkiva për këtë fustan të freskët nga koleksioni Pranverë / Verë 2003 i Versace. Ai tregoi veshjen në Instagram me një video të ngadaltë të Zendaya që lëviz në tërësi.

Reklama
Reklama

Beyoncé kishte veshur pamjen 18 vjet më parë për performancën e saj të parë solo në “BET Awards”, ku këndoi këngën e saj , “Crazy in Love”. /Telegrafi/