Floktari i saj, Chris Appleton, i cili më së shpeshti ka meritën edhe për stilin e flokëve të Jennifer Lopezit, Ariana Grande dhe Katy Perry, ka publikuar në profilin e saj në Instagram fotografinë në të cilën ka pozuar me flokë dukshëm më të gjatë dhe më të shndritshëm

Kim Kardashian, ngjyrën e zezë të flokëve e ka zëvendësuar me ngjyrën e gështenjtë çokollatë, ngjyrën për të cilën mund të themi që është ngjyrë e vjeshtës kur është fjala për trendët, ndërkaq bobin e shkurtër e ka plotësuar me ekstensione të gjatësisë deri nën gjoks, transmeton Telegrafi.

View this post on Instagram

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on Oct 3, 2019 at 9:12am PDT

Duke parë këtë, adhuruesit e saj, por edhe koleget e famshme, nuk janë përmbajtur nga ndarja e komplimenteve duke theksuar që Kim duket perfekt me këtë gjatësi dhe ngjyrë flokësh.

Ky stil suptil është mënyrë e shkëlqyeshme të freskoni flokët tuaj pa ndryshime drastike, mirëpo e mira është që janë shumë të thjeshta për mirëmbajtje, sepse për shkak të dallimit minimal të tufave pothuajse edhe nuk shihen. /Telegrafi/