LAJMI I FUNDIT:

Xhavit Haliti thotë se nuk e sulmoi Arben Gashin: Kam rrëshqitur

Xhavit Haliti thotë se nuk e sulmoi Arben Gashin: Kam rrëshqitur

Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti ka thënë se nuk ka pasur asnjë përplasje me deputetin e LDK-së, Arben Gashi.

Reklama

Haliti në një deklaratë për lajmi.net ka thënë se vetëm ka “rrëshqitur”. Madje ka akuzuar mediat se po rrejnë.

“Kurgjo vallahin, asnjë përplasje s’kemi pas. Po rreni ju kapak. Jo vallahin veç kam rrëshqit. As s’kemi kurgjo, dje kemi debatu. Kam rrëshqit edhe e kam prek pak”, ka thënë Haliti.

Mirëpo, ajo që shihet në video tregon qëllimin që Haliti kishte ta godiste Arben Gashin.

Ndryshe gjatë ditës së djeshme Haliti dhe Gashi patën një debat të ashpër mes vete.

Ata madje edhe ofenduan e shanë njëri-tjetrin.

Në trend Lajme

Më shumë
Rama bën publik lajmin: Gati plani për prodhimin e supermakinës shqiptare

Rama bën publik lajmin: Gati plani për prodhimin e supermakinës shqiptare

Lajme
Osmani për takimin me Vuçiqin: Ankohej, e nuk tregonte të vërtetën – që është virtyt i tij, duke qenë ministër i propagandës së Millosheviqit

Osmani për takimin me Vuçiqin: Ankohej, e nuk tregonte të vërtetën – që është virtyt i tij, duke qenë ministër i propagandës së Millosheviqit

Lajme
Kurti publikon emrat e personave dhe grupeve kriminale të përfshirë në protestën e dhunshme

Kurti publikon emrat e personave dhe grupeve kriminale të përfshirë në protestën e dhunshme

Siguri
Zhvillimet në veri përplasin kryeministrin Kurti me deputetët opozitarë

Zhvillimet në veri përplasin kryeministrin Kurti me deputetët opozitarë

Lajme
Ministri Krasniqi: Për trimërinë e Memli Krasniqit kemi mësu me “Ritmin e Rrugës”

Ministri Krasniqi: Për trimërinë e Memli Krasniqit kemi mësu me “Ritmin e Rrugës”

Lajme
Sveçla viziton veriun: Sovraniteti është i patjetërsueshëm

Sveçla viziton veriun: Sovraniteti është i patjetërsueshëm

Lajme
Kalo në kategori