LAJMI I FUNDIT:

Vezë syze në speca – s’ka më shpejt, s’ka më shijshëm (Video)

Vezë syze në speca – s’ka më shpejt, s’ka më shijshëm (Video)

Ju duhet vetëm të ndiqni veprimet e treguara në video dhe lehtë edhe vetë do ta gatuani këtë ushqim.

Reklama

E gjitha që duhet të bëni është që të përsërisni veprimet të cilat i shihni në këtë video-xhirim, transmeton Telegrafi.

Për këtë kafjall të mrekullueshëm ju nevojiten:

– 1 spec i kuq gogozhare (babure),
– 3 vezë,
– Pak kripë,
– Pak djathë parmezan ose kaçkavall
– Vaj