Zbritjet më të mëdha të kësaj vere përfundojnë sot (5 Gusht). Vetëm edhe SOT mund të përfitoni deri në -70% zbritje në të gjitha brendet: Dormeo, Top Shop, Delimano, Walkmaxx, Wellneo dhe Rovus. Telefononi falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU dhe përfitoni nga ofertat e nxehta të kësaj vere, të cilat përfundojnë sot në mesnatë.

Kompletoni shtëpinë tuaj me produktet Top Shop dhe Rovus për mirëmbajtjen dhe pastrimin e shtëpisë. Oferta speciale në pajisje për pastrim, hekur për hekurosje, freskues personal ajri e shumë produkte të tjera.

Produktet më cilësore në treg për dhomë gjumi nga Dormeo. Zbritje deri në -70% në jorgan, jastëk, sete çarçafësh, batanije etj.

EKSKLUZIVE! 20% zbritje në të gjithë dyshekët Dormeo, si dhë mundësi pagese me 24 këste. Porosit KËTU.

Zbritje edhe në enët dhe aksesorët më të mirë Delimano. Sot, ju mund të kompletoni kuzhinën me sete enësh, pajisje elektrike për kuzhinë, aksesorë praktik etj.

RISI! Ekstraktuesi Nutribullet® RED , i vetmi origjinal në tregun kosovar në ofertë vetëm edhe sot me çmimin më të lirë ndonjëherë, vetëm 54.90€. Gjithashtu, zbritje deri në -50%, edhe në të gjitha llojet tjera të NutriBullet.

Shumëllojshmëri produktesh nga kategoria për bukuri & shëndet! Dhurata dhe zbritje deri në 70% në depilator dhe piskatore Wellneo, pastaj maska dhe serume të ndryshme për kujdes ndaj lekurës e përplot produkte tjera.

Nxitoni. Ofertat përfundojnë sot! Përfito nga ofertat verore duke klikuar KËTU ose telefononi në numrin pa pagesë 0800 100 90.

artikull i sponsorizuar