Sot, është mundësia e fundit të përfitoni nga ofertat speciale të “Happy Hours”. Mos lejo më të ikë mundësia e blerjeve më zbritje deri në -70% në të gjitha produktet: Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo. Telefono TANI falas në numrin 0800 100 90 ose klikoni KËTU për porosi online.

Përfito nga ofertat speciale, të cilat zgjasin vetëm edhe sot.

Ekskluzive, për herë të parë Dormeo ofron ZBRITJE -20%, plus EXTRA -10% në dyshekun Dormeo Siena. Blej TANI dyshekun Dormeo, me zbritjen më të madhe ndonjëherë.

Porosit heret dhe përfito zbritje -20% në të gjithë dyshekët Dormeo, për të vazhduar më produktet e tjera si: shtresa dysheku, jastëk, jorgan, batanije, aksesorë etj.

Happy Hours ju sjell zbritje të mëdha në pajisjet dhe enët më të reja nga Delimano! Shikoni vetëm disa nga super-ofertat.

Oferta dhe zbritje edhe në produktet për mirëmbajtjen e shtëpisë nga Rovus, produktet për bukuri dhe shëndet nga Wellneo, si dhe kategoria me produktet më të kërkuara për sport & fitnes.

Shfleto produktet dhe ofertat e HAPPY HOURS duke klikuar KËTU ose telefono falas në 0800 100 90 dhe përfundo porosinë tënde para orës 13h nëse dëshiron të përfitosh nga ofertat më të mira & lira. Nxine orën sa s’o vonë.

artikull i sponsorizuar