Vanessa Hudgens dukej sensacionale kur ndau të hënën një klip të kombinimit të saj verbues teksa mori pjesë në “amfAR Gala” në Festivalin e 75 -të të Filmit në Kanë.

Aktorja tërhoqi vëmendjen me një fustan me tegel ari, i cili shfaqte figurën e saj të pabesueshme në ngjarjen e mbajtur në Hotel du Cap-Eden-Roc.

Duke e rritur magjepsjen, modeli tërheqës paraqiste një qafë rrjetë me detaje me diamante të mbështjellë dhe një çarje të madhe në pjesën e pasme.

Vanessa dukej mahnitëse teksa ngriti figurën e saj në një palë taka bronzi të larta.

Vanessa Hudgens do të jetë nikoqire e “MTV Movie & TV Awards 2022” Vanessa Hudgens do të jetë nikoqire e “MTV Movie & TV Awards 2022”

33-vjeçarja i stiloi flokët e saj të errëta në një stil elegant, i la balluket e saj të lëshuara duke i dhënë formë fytyrës nga një ndarje në qendër.

Grimi i yllit për mbrëmjen u krijua nga Tonya Brewer për Pat McGrath Labs, e cila zbuloi se fokusi ishte te ‘sytë joshës dhe lëkura me shkëlqim hyjnor’. /Telegrafi/