0Shares

Sulmuesi i Manchester United, Robin van Persie, është një tifoz i madh i Swansea City.

“Kur luani kundër Swansea, për shembull, që është një skuadër e shkëlqyeshme – më pëlqejnë ata. Mënyra se si ata luajnë është jashtë pritjeve, është fantastike”.

“Ata duan të luajnë që nga mbrojtja, çdokush është me vetëbesim në top dhe më pëlqejnë ata. Dhe më pëlqen të luaj kundër tyre, ju normalisht duhet ta hapni lojën, ju krijoni shanse, ata krijojnë po ashtu, pasi mënyra se si luajnë dhe për tifozët është mrekulli të shikohet”, ka thënë holandezi./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)