LAJMI I FUNDIT:

U rrah nga edukatoret, publikohen pamjet se si u lëndua trevjeçari në një kopsht në Fushë Kosovë

U rrah nga edukatoret, publikohen pamjet se si u lëndua trevjeçari në një kopsht në Fushë Kosovë

Janë publikuar fotografitë e një trevjeçari, i cili sipas familjarëve është rrahur nga edukatoret e një kopshti publik në Fushë Kosovë.

Reklama

Në fotografitë e publikuara nga familjarët, shihet se duart e trevjeçarit janë me shenja të dhunës, transmeton Telegrafi.

Lidhur me rastin, Telegrafi ka provuar të marrë një deklaratë nga drejtoresha e kopshtit “Gëzimi ynë”, por që e njëjta nuk është lajmëruar deri tani.

Ndryshe, të hënën, një qytetar në rrjetin e tij social në Facebook ka njoftuar se nipi tij është rrahur nga tri edukatore.

“Të nderuar media dhe prindër! Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fushë Kosovë, në çerdhen shtetërore të fëmijëve “Gëzimi Ynë”, është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 -vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qartë që po rrihet e tërhiqet zvarrë, me pas e dërgojnë në një dhomë pa kamera dhe e rrahin pa mëshirë të tri mësueset e kësaj k***e!

Trevjeçari rrihet brutalisht nga edukatorja në një çerdhe në Fushë Kosovë (Video)
Lexo po ashtu Trevjeçari rrihet brutalisht nga edukatorja në një çerdhe në Fushë Kosovë (Video)

Qytetari F.G ka kërkuar të intervenohet nga Policia e Kosovës lidhur me rastin./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Lajme
Vuçiqi ankohet në OKB: Perëndimi shkeli ligjin ndërkombëtar duke njohur Kosovën

Vuçiqi ankohet në OKB: Perëndimi shkeli ligjin ndërkombëtar duke njohur Kosovën

Lajme
Mushkolaj, Rrahmanit: Gratë vendosin a duan të kenë fëmijë pa burrë

Mushkolaj, Rrahmanit: Gratë vendosin a duan të kenë fëmijë pa burrë

Sociale
Me çka mund të përballet Kosova nëse Kurti nuk lëshon pe para kërkesave të Perëndimit?

Me çka mund të përballet Kosova nëse Kurti nuk lëshon pe para kërkesave të Perëndimit?

Lajme
“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

Lajme
“Unë nuk jam vrasës”, dëshmia nga burgu e shqiptarit të akuzuar për vdekjen e 21-vjeçares në Selanik

“Unë nuk jam vrasës”, dëshmia nga burgu e shqiptarit të akuzuar për vdekjen e 21-vjeçares në Selanik

Lajme
Kalo në kategori