LAJMI I FUNDIT:

Tri shenjat e zodiakut që do të dashurohen në maj: Njëra do të takojë fatin e jetës

Tri shenjat e zodiakut që do të dashurohen në maj: Njëra do të takojë fatin e jetës

Disa do të kenë mundësinë t’u “lozin” fluturat në bark, e ndoshta edhe të takojnë dashurinë e jetës së tyre

Pranvera është koha kur gjithçka zgjohet, por edhe emocionet në veçanti. Frymëzon dashurinë dhe të të dashuruarit.


Siç pohojnë astrologët, tri shenjat e muajit maj do të kenë mundësinë t’u “lozin” fluturat në bark e ndoshta të takojnë dashurinë e jetës së tyre, transmeton Telegrafi.

Gaforrja

Gaforret janë emocionuesit më të mëdhenj të Zodiakut. Mirëpo, shumë herë ato janë të zhgënjyera në dashuri, ndaj ngrenë një mur rreth vetes. Është koha për të hequr mburojën dhe për t’u kënaqur me mrekullitë e jetës. Nëpërmjet shoqërimit do të krijohet një mundësi për njohje të reja.

Një gjë do të jetë veçanërisht e rëndësishme dhe do t’i shkundë Gaforret nga rrënjët. Ato do të ndiejnë “flutura” që nuk i kanë ndier prej kohësh.

Luani

Luanët janë zgjuar me pranverën, ndaj do të flirtojnë në çdo hap. Kjo shenjë e zjarrtë vështirë se mund të shpëtojë nga fansat, sidomos tani që rrezaton një shkëlqim të pazakontë.

Luanët kanë nevojë për një person pranë të cilit do të ndihen të lirë të tregohen në dritën e duhur. Luanëve nuk do t’u mungojë romanca në maj dhe një person do të ndryshojë jetën e tyre. Do të jetë një dashuri jetësore që mund të kurorëzohet me martesë.

Akrepi

Akrepat do të magjepsin me mister dhe misticizëm në maj. Përpara se të bien në dashuri, ata do të duhet të zbulojnë se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ta. Dhe kur kjo të ndodhë, ata nuk do ta dinë se çfarë u ndodhi atyre.

Kur të nisin një histori të re dashurie, ata do të magjepsen nga partneri i tyre i ri dhe do të fluturojnë nga lumturia dhe dashuria. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Lifestyle
“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

A e dini se...
Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Këshilla dhe ide
Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Si të udhëtosh
Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR - kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

A e dini se...
Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Test psikologjik: Zgjidhni një pasqyrë dhe zbuloni anët pozitive dhe negative të personalitetit tuaj

Lifestyle
Kalo në kategori