Qëndrimi në shtëpi është i nevojshëm tani, dhe gjithçka është duke shkuar mirë.

A është ndoshta kjo, sepse trendi i ri i modës i preferuar në Instagram tani përfshinë njerëzit që rrinë në një jastëk të madh në trupat e tyre, transmeton Telegrafi.

A e imagjinonit një botë ndonjëherë në të cilën ekzistonte kjo?

Në rast se nuk mund ta imagjinoni, e gjeni më poshtë se si duket ky trend:

View this post on Instagram

Outfit of the day 💜 #quarantinepillowchallenge #divascaseras • • Belt – @zara Dress – @ikeasverige Shoes – @newbalance Bag – @prettylittlething

A post shared by Firo 💫 (@myforteisfashion) on Apr 5, 2020 at 9:16am PDT

View this post on Instagram

#quarantinepillowchallenge

A post shared by PAULINE SILVA 🕊 (@paulinesilvaa) on Apr 8, 2020 at 5:42am PDT

 /Telegrafi/