Ylli i ‘Modern Family’, Sofia Vergara, ka gjetur një mënyrë për të përfituar nga festat, nënën, motrën dhe mbesën për një promovim të vogël të xhinseve të saj

Sofia Vergara mbase është një aktore, por nganjëherë ajo është gjithashtu një influencuese, veçanërisht kur është koha për t’i promovuar xhinse e saj, transmeton Telegrafi.

Bukuroshja kolumbiane (48) mblodhi familjen për fotografi të përbashkëta dhe i veshi të gjitha me xhinse.

Vetë Sofia Vergara kishte veshur një body me dantella të kuqe, xhinse dhe këpucë të arta me taka të larta.

Nëna, motra dhe mbesa e aktores kishin veshur gjithashtu xhinse të markës së saj.

Fotografitë janë pjesë e një fushate promovuese për xhinset Sofia Jeans nga Sofia Vergara që janë pjesë e koleksionit dimëror të Walmart. /Telegrafi/