LAJMI I FUNDIT:

Do të mbetet përgjithmonë një ikonë mode: Stili i ri i Sarah Jessica Parker është i mahnitshëm!

Do të mbetet përgjithmonë një ikonë mode: Stili i ri i Sarah Jessica Parker është i mahnitshëm!
Reklama

Xhirimet e vazhdimit të serialit “Seksi dhe qyteti” janë në vlugun më të madh të xhirimit, ndërsa herë pas here disa detaje nga skenari ose foto nga xhirimet rrjedhin në publik

Falë paparacëve, një gjë është e qartë për ne – e famshmja Carrie Bradshaw, edhe pas pesëmbëdhjetë vjetësh, duket shkëlqyeshëm.


Statusi i ikonës së modës, të cilën ajo e fitoi në fund të viteve nëntëdhjetë dhe në fillim të viteve dy mijë, do të bartet në sezonin e ri të serisë së kultit, transmeton Telegrafi.

Carrie e famshme është ende adhuruese e takave të larta dhe e stilit elegant. Ajo e zbukuroi fustanin me një rrip efektiv me gjemba të mëdhenj metali, të cilët janë rikthyer në modë.

Stili i përsosur, i cili thekson figurën e saj të hollë, rrumbullakoset me një çantë saten jeshile të errët dhe me disa bizhuteri.

A ju pëlqen edhe juve se si do të duket Carrie në sezonin e ri “Seksi dhe qyteti”?

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Moda
Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja këtu
Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Shtatzëna
Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Aksesorë
Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Moda
Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Shtatzëna
Kalo në kategori