LAJMI I FUNDIT:

S4MM

102 Artikuj

S4MM rikthehet me këngën e re “Ta shoh” pas një kohe të gjatë

S4MM rikthehet me këngën e re “Ta shoh” pas një kohe të gjatë

Muzikë
S4MM paralajmëron rikthimin me këngë të re pas një kohe të gjatë

S4MM paralajmëron rikthimin me këngë të re pas një kohe të gjatë

Muzikë
S4MM bëhet baba për herë të parë

S4MM bëhet baba për herë të parë

Yjet
Fero u kërkon falje Noizyt, S4MM dhe Gjikos: Më ka shtyrë Mozziku që t’i shaj, tani është bërë bashkë me ta

Fero u kërkon falje Noizyt, S4MM dhe Gjikos: Më ka shtyrë Mozziku që t’i shaj, tani është bërë bashkë me ta

Yjet
S4MM ribashkohet me ish-bashkëshorten dhe do të bëhen prindër për herë të parë?

S4MM ribashkohet me ish-bashkëshorten dhe do të bëhen prindër për herë të parë?

Yjet
S4MM publikon bashkëpunimin e ri me DJ Dagz dhe PM

S4MM publikon bashkëpunimin e ri me DJ Dagz dhe PM

Muzikë
DJ PM, Dagz dhe S4MM së shpejti sjellin këngën e re “Tinzake”

DJ PM, Dagz dhe S4MM së shpejti sjellin këngën e re “Tinzake”

Muzikë
S4MM lanson këngën e re me videoklip “CLS AMG”

S4MM lanson këngën e re me videoklip “CLS AMG”

Muzikë
Iu referuan viktimave të aksidentit në Bullgari si maqedonas, reagon ashpër S4MM: Serbët nuk jetojnë veç në Serbi, turp

Iu referuan viktimave të aksidentit në Bullgari si maqedonas, reagon ashpër S4MM: Serbët nuk jetojnë veç në Serbi, turp

Yjet
S4MM anulon koncertin në Strugë për shkak të aksidentit tragjik në Bullgari, ku humbën jetën 46 qytetarë të Maqedonisë së Veriut

S4MM anulon koncertin në Strugë për shkak të aksidentit tragjik në Bullgari, ku humbën jetën 46 qytetarë të Maqedonisë së Veriut

Yjet
S4MM u drejtohet me një letër të hapur fansave: Ju nuk jeni thjeshtë dëgjues, jeni pjesë e familjes

S4MM u drejtohet me një letër të hapur fansave: Ju nuk jeni thjeshtë dëgjues, jeni pjesë e familjes

Yjet
S4MM nis punën për këngën e re, shfaqet në një studio muzikore në Zvicër

S4MM nis punën për këngën e re, shfaqet në një studio muzikore në Zvicër

Muzikë
Pritet mirë projekti “Habibi” nga reperi S4MM

Pritet mirë projekti “Habibi” nga reperi S4MM

Muzikë
“Habibi” mban titullin projekti i ri nga S4MM

“Habibi” mban titullin projekti i ri nga S4MM

Muzikë
S4MM sjell një pjesë të këngës së re, tregon se lansohet të shtunën

S4MM sjell një pjesë të këngës së re, tregon se lansohet të shtunën

Muzikë
S4MM fotografohet me një vajzë misterioze në Zvicër

S4MM fotografohet me një vajzë misterioze në Zvicër

Po Flitet
S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

Muzikë
S4MM në përgatitje për projektin e ri muzikor

S4MM në përgatitje për projektin e ri muzikor

Muzikë
S4MM flet për ndarjen nga bashkëshortja: Me dokumente jam ende i martuar me të, por i kemi ndarë rrugët në lidhje

S4MM flet për ndarjen nga bashkëshortja: Me dokumente jam ende i martuar me të, por i kemi ndarë rrugët në lidhje

Po Flitet
Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën idenë e klipit të saj “Limonat”- Reagojnë reperët

Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën idenë e klipit të saj “Limonat”- Reagojnë reperët

Yjet
S4MM publikon këngën e re “Tradhtare”

S4MM publikon këngën e re “Tradhtare”

Muzikë
S4MM dhe Filis Ismaili janë ndarë

S4MM dhe Filis Ismaili janë ndarë

Yjet
S4MM fshin të gjitha fotografitë me bashkëshorten dhe nuk e ndjek më në Instagram

S4MM fshin të gjitha fotografitë me bashkëshorten dhe nuk e ndjek më në Instagram

Po Flitet
S4MM njofton këngën e re “Tradhtare”

S4MM njofton këngën e re “Tradhtare”

Muzikë