LAJMI I FUNDIT:

Prokuroria e Tiranës

27 Artikuj

Sherri në Borizanë, Prokuroria kërkon riekspertim të dytë pas atij që lehtësoi pozitat e Rrajave

Sherri në Borizanë, Prokuroria kërkon riekspertim të dytë pas atij që lehtësoi pozitat e Rrajave

Shqipëri
Prokuroria e Tiranës jep detaje pas kërkesës së Gjykatës Speciale për arrestimin e Dritan Goxhajt

Prokuroria e Tiranës jep detaje pas kërkesës së Gjykatës Speciale për arrestimin e Dritan Goxhajt

Drejtësi
Doli nudo para Prokurorisë në Tiranë, kolumbiania protestonte për zvarritjen e hetimeve

Doli nudo para Prokurorisë në Tiranë, kolumbiania protestonte për zvarritjen e hetimeve

Shqipëri
Rrëzohet ankimi i familjarëve të viktimave të 21 janarit, Prokurorinë e Posaçme SPAK e kalon çështjen në Prokurorinë e Tiranës

Rrëzohet ankimi i familjarëve të viktimave të 21 janarit, Prokurorinë e Posaçme SPAK e kalon çështjen në Prokurorinë e Tiranës

Shqipëri
Trupi i pajetë i të riut shqiptar mbërriti pa zemër, pala shqiptare “i kërkon llogari” Spanjës

Trupi i pajetë i të riut shqiptar mbërriti pa zemër, pala shqiptare “i kërkon llogari” Spanjës

Shqipëri
Audio-përgjimi për 21 janarin, Prokuroria e Tiranës: Kemi nisur verifikimet

Audio-përgjimi për 21 janarin, Prokuroria e Tiranës: Kemi nisur verifikimet

Shqipëri
Sulmi kibernetik nga Irani, çfarë teknike përdori grupi kriminal për hakerimin e të dhënave

Sulmi kibernetik nga Irani, çfarë teknike përdori grupi kriminal për hakerimin e të dhënave

Shqipëri
Sulmet kibernetike në Shqipëri, Prokuroria kërkon “arrest shtëpie” për pesë punonjës të Ministrisë së Brendshme

Sulmet kibernetike në Shqipëri, Prokuroria kërkon “arrest shtëpie” për pesë punonjës të Ministrisë së Brendshme

Shqipëri
Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria e Tiranës zbulon shkakun e humbjes së jetës

Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria e Tiranës zbulon shkakun e humbjes së jetës

Shqipëri
Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria: Në qesen e gjetur në stomak kishte kokainë

Vdekja e Lear Kurtit, Prokuroria: Në qesen e gjetur në stomak kishte kokainë

Shqipëri
Prokuroria e Tiranës reagon për vdekjen e 32-vjeçarit: Në stomakun e viktimës u gjet një qese plastike e dyshuar si lëndë narkotike

Prokuroria e Tiranës reagon për vdekjen e 32-vjeçarit: Në stomakun e viktimës u gjet një qese plastike e dyshuar si lëndë narkotike

Shqipëri
Sulmet kibernetike, Prokuroria e Tiranës kërkon sekuestrimin e të dhënave në tre shtete

Sulmet kibernetike, Prokuroria e Tiranës kërkon sekuestrimin e të dhënave në tre shtete

Shqipëri
Vrau kolegun në komisariat, Prokuroria përfundon hetimet për Ludjan Zaimin

Vrau kolegun në komisariat, Prokuroria përfundon hetimet për Ludjan Zaimin

Shqipëri
Prokuroria e Tiranës u ndalon mediave publikimin e çdo të dhëne të nxjerrë nga hakerat

Prokuroria e Tiranës u ndalon mediave publikimin e çdo të dhëne të nxjerrë nga hakerat

Shqipëri
Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sulmin kibernetik, kërkon ndihmë juridike nga disa shtete

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sulmin kibernetik, kërkon ndihmë juridike nga disa shtete

Shqipëri
Nisin hetimet për sulmin kibernetik në Shqipëri

Nisin hetimet për sulmin kibernetik në Shqipëri

Shqipëri
Vrau dy motrat në Tiranë, kërkohet burgim i përjetshëm për Përparim Ademin

Vrau dy motrat në Tiranë, kërkohet burgim i përjetshëm për Përparim Ademin

Shqipëri
Aksidentoi çiftin dhe foshnjën 3-muajshe në Tiranë, autori i ngjarjes: Nuk u largova, doja të dërgoja vajzën në spital

Aksidentoi çiftin dhe foshnjën 3-muajshe në Tiranë, autori i ngjarjes: Nuk u largova, doja të dërgoja vajzën në spital

Shqipëri
Shkarkohet kryeprokurorja e Tiranës, Imeraj: Reforma në drejtësi shëmbëlltyrë e komunizmit

Shkarkohet kryeprokurorja e Tiranës, Imeraj: Reforma në drejtësi shëmbëlltyrë e komunizmit

Shqipëri
Trafik droge në Zvicër dhe Gjermani, identifikohen dy shqiptarët që drejtonin bandën

Trafik droge në Zvicër dhe Gjermani, identifikohen dy shqiptarët që drejtonin bandën

Shqipëri
Tërmeti i nëntorit, Prokuroria e Tiranës lëshon 40 urdhër-arreste

Tërmeti i nëntorit, Prokuroria e Tiranës lëshon 40 urdhër-arreste

Shqipëri
Dvorani mbërrin në Prokurori, pas dëshmisë së Presidentit Meta

Dvorani mbërrin në Prokurori, pas dëshmisë së Presidentit Meta

Shqipëri
Meta pyetet në Prokurorinë e Tiranës për Dvoranin: Rasti është tmerrësisht flagrant

Meta pyetet në Prokurorinë e Tiranës për Dvoranin: Rasti është tmerrësisht flagrant

Shqipëri
Shqipëri: Emrat e tetë personave në kërkim për vrasjen e Santiago Malkos

Shqipëri: Emrat e tetë personave në kërkim për vrasjen e Santiago Malkos

Shqipëri