LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Sllovenisë

74 Artikuj

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Luka Modric arrin rekordin e madh të paraqitjeve me Kroacinë

Luka Modric arrin rekordin e madh të paraqitjeve me Kroacinë

Përfaqësueset
UEFA lavdëron aksionin dhe golin e Kosovës ndaj Sllovenisë, pyet a do të shënojë Vedat Muriqi ndaj Moldavisë

UEFA lavdëron aksionin dhe golin e Kosovës ndaj Sllovenisë, pyet a do të shënojë Vedat Muriqi ndaj Moldavisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Penalltia e dyshimtë e Sllovenisë ndaj Kosovës – çfarë thonë rregullat?

Penalltia e dyshimtë e Sllovenisë ndaj Kosovës – çfarë thonë rregullat?

Përfaqësuesja e Kosovës
Muharrem Sahiti thotë se është mëkat që Kosova nuk e fitoi së paku një pikë ndaj Sllovenisë

Muharrem Sahiti thotë se është mëkat që Kosova nuk e fitoi së paku një pikë ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrahmani: Besoj në fitore ndaj Moldavisë

Rrahmani: Besoj në fitore ndaj Moldavisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Bernard Berisha: Humbëm, por zhvilluam lojë të mirë ndaj Sllovenisë

Bernard Berisha: Humbëm, por zhvilluam lojë të mirë ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve

Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova mposhtet edhe në takimin e dytë ndaj Sllovenisë – sfida e fundit është ajo me Moldavinë

Kosova mposhtet edhe në takimin e dytë ndaj Sllovenisë – sfida e fundit është ajo me Moldavinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Vedat Muriqi i shënon gol fantastik Sllovenisë – por epërsia e tanëve nuk zgjati shumë

Vedat Muriqi i shënon gol fantastik Sllovenisë – por epërsia e tanëve nuk zgjati shumë

Përfaqësuesja e Kosovës
Mbyllet pjesa e parë mes Sllovenisë dhe Kosovës

Mbyllet pjesa e parë mes Sllovenisë dhe Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me shumë mungesa përballë Sllovenisë – formacionet zyrtare

Kosova me shumë mungesa përballë Sllovenisë – formacionet zyrtare

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Sllovenisë, pritet ndryshime në mbrojtje dhe mesfushë

Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Sllovenisë, pritet ndryshime në mbrojtje dhe mesfushë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova luan në udhëtim te Sllovenia, kërkon fitoren e parë këtë edicion në Ligën e Kombeve

Kosova luan në udhëtim te Sllovenia, kërkon fitoren e parë këtë edicion në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova gati për ndeshjen me Slloveninë, mban stërvitjen e fundit

Kosova gati për ndeshjen me Slloveninë, mban stërvitjen e fundit

Përfaqësuesja e Kosovës
Trajneri i Sllovenisë, Matjaz Kek: Kosova e përbërë me yje, por qëllimi ynë është të fitojmë

Trajneri i Sllovenisë, Matjaz Kek: Kosova e përbërë me yje, por qëllimi ynë është të fitojmë

Përfaqësuesja e Kosovës
Hekuran Kryeziu për ndeshjen ndaj Sllovenisë: Takim i vështirë, por duam rezultat pozitiv për të mbetur në Ligën C

Hekuran Kryeziu për ndeshjen ndaj Sllovenisë: Takim i vështirë, por duam rezultat pozitiv për të mbetur në Ligën C

Përfaqësuesja e Kosovës
Muharrem Sahiti: Sllovenia kundërshtar i fortë, por edhe përkundër mungesave dhe lëndimeve duam rezultat pozitiv

Muharrem Sahiti: Sllovenia kundërshtar i fortë, por edhe përkundër mungesave dhe lëndimeve duam rezultat pozitiv

Përfaqësuesja e Kosovës
Dardanët udhëtojnë drejt Sllovenisë, por për këtë takim mungon edhe Bersant Celina

Dardanët udhëtojnë drejt Sllovenisë, por për këtë takim mungon edhe Bersant Celina

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Sllovenisë, por ekipit i bashkohet Valon Berisha

Kosova me mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Sllovenisë, por ekipit i bashkohet Valon Berisha

Ndërkombëtare
Kosova i rikthehet stërvitjeve, përgatiten për sfidën ndaj Sllovenisë

Kosova i rikthehet stërvitjeve, përgatiten për sfidën ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrahmani: Këto tri ndeshje do të na ndihmojnë të përgatitemi për kualifikueset e Botërorit

Rrahmani: Këto tri ndeshje do të na ndihmojnë të përgatitemi për kualifikueset e Botërorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Werder Bremeni konfirmon mungesën e Milot Rashicës për ndeshjet e Kosovës në muajin nëntor

Werder Bremeni konfirmon mungesën e Milot Rashicës për ndeshjet e Kosovës në muajin nëntor

Përfaqësuesja e Kosovës