LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Portugalisë

953 Artikuj

Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Jota zbulon se deklarata e Ronaldos me keçapin e ndihmoi të kapërcejë krizën më të madhe të karrierës

Jota zbulon se deklarata e Ronaldos me keçapin e ndihmoi të kapërcejë krizën më të madhe të karrierës

Premier League
Nëpër statistikat e çmendura në karrierën historike të Cristiano Ronaldos

Nëpër statistikat e çmendura në karrierën historike të Cristiano Ronaldos

Ndërkombëtare
Rikthehen talljet me Ronaldon ndërkohë që zbulohet statuja e re e Messit

Rikthehen talljet me Ronaldon ndërkohë që zbulohet statuja e re e Messit

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo befason tifozët me festimin e tij të ri, pasi shënoi për Portugalinë kundër Luksemburgut

Cristiano Ronaldo befason tifozët me festimin e tij të ri, pasi shënoi për Portugalinë kundër Luksemburgut

Përfaqësueset
Ronaldo me bashkëlojtarë shpartallojnë Luksemburgun

Ronaldo me bashkëlojtarë shpartallojnë Luksemburgun

Përfaqësueset
Nuk ndalet Ronaldo në kualifikimet e Euro 2024 – dy gola vetëm në pjesën e parë

Nuk ndalet Ronaldo në kualifikimet e Euro 2024 – dy gola vetëm në pjesën e parë

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Portugalia synon të vazhdojnë me fitore edhe ndaj Luksemburgut

Formacionet zyrtare: Portugalia synon të vazhdojnë me fitore edhe ndaj Luksemburgut

Përfaqësueset
Ronaldo theu disa rekorde nga ndeshja e fundit ndaj Lihtenshtajnit

Ronaldo theu disa rekorde nga ndeshja e fundit ndaj Lihtenshtajnit

Përfaqësueset
Dy gola nga Ronaldo, Portugalia e nis me fitore bindëse ndaj Lihtenshtajnit

Dy gola nga Ronaldo, Portugalia e nis me fitore bindëse ndaj Lihtenshtajnit

Përfaqësueset
Ronaldo rikthehet me dy gola për Portugalinë, njëri i jashtëzakonshëm

Ronaldo rikthehet me dy gola për Portugalinë, njëri i jashtëzakonshëm

Përfaqësueset
Ronaldo ka më shumë paraqitje në kombëtare se çdo futbollist në histori

Ronaldo ka më shumë paraqitje në kombëtare se çdo futbollist në histori

Përfaqësueset
Ronaldo e pranon se mendoi tërheqjen nga Kombëtarja e Portugalisë

Ronaldo e pranon se mendoi tërheqjen nga Kombëtarja e Portugalisë

Përfaqësueset
Cristiano Ronaldo mund të bëjë histori nesër mbrëma

Cristiano Ronaldo mund të bëjë histori nesër mbrëma

Përfaqësueset
‘Dora e djathtë’ e Cristiano Ronaldos largohet nga Portugalia

‘Dora e djathtë’ e Cristiano Ronaldos largohet nga Portugalia

Përfaqësueset
Përzgjedhësi i ri i Portugalisë ka ftuar 38-vjeçarin Ronaldo: Mosha nuk është e rëndësishme për mua

Përzgjedhësi i ri i Portugalisë ka ftuar 38-vjeçarin Ronaldo: Mosha nuk është e rëndësishme për mua

Përfaqësueset
Ronaldo bëri veprim të papritur në votimet për “The Best” nga FIFA

Ronaldo bëri veprim të papritur në votimet për “The Best” nga FIFA

Ndërkombëtare
‘Mori vendimin më të mirë për të’ – komenti i Bernardos pas largimit të Cancelos nga City

‘Mori vendimin më të mirë për të’ – komenti i Bernardos pas largimit të Cancelos nga City

Ndërkombëtare
Kush është Ricky Regufe, njeriu që i qëndron afër Ronaldos dhe organizon gjithçka në jetën e tij të re në Arabinë Saudite – madje edhe kontratën 200 milionëshe në vit

Kush është Ricky Regufe, njeriu që i qëndron afër Ronaldos dhe organizon gjithçka në jetën e tij të re në Arabinë Saudite – madje edhe kontratën 200 milionëshe në vit

Ndërkombëtare
“Isha zgjedhja e vetme”, Mourinho zbulon se ai refuzoi ofertën e Portugalisë pas pretendimeve për Martinez

“Isha zgjedhja e vetme”, Mourinho zbulon se ai refuzoi ofertën e Portugalisë pas pretendimeve për Martinez

Përfaqësueset
E ardhmja e Ronaldos te Portugalia nën drejtimin e trajnerit të ri

E ardhmja e Ronaldos te Portugalia nën drejtimin e trajnerit të ri

Përfaqësueset
Zyrtare: Roberto Martinez emërohet trajner i Portugalisë

Zyrtare: Roberto Martinez emërohet trajner i Portugalisë

Përfaqësueset
Shtatë rekordet që Messi pritet t’ia thyejë Ronaldos – pas kalimit të portugezit te Al Nassr

Shtatë rekordet që Messi pritet t’ia thyejë Ronaldos – pas kalimit të portugezit te Al Nassr

Ndërkombëtare
Ngritja dhe rënia e yllit portugez që të gjithë menduan se ishte më i mirë se Cristiano Ronaldo

Ngritja dhe rënia e yllit portugez që të gjithë menduan se ishte më i mirë se Cristiano Ronaldo

Ndërkombëtare