LAJMI I FUNDIT:

Palmeiras

50 Artikuj

Futbollisti brazilian kopjoi dietën e Ronaldos dhe u pendua: Mendova se do të vdisja në fushë

Futbollisti brazilian kopjoi dietën e Ronaldos dhe u pendua: Mendova se do të vdisja në fushë

Ndërkombëtare
Real Madridi pagoi për të 72 milionë euro – që atëherë nuk ka shënuar gol, ndeshjen e fundit qau nga zhgënjimi

Real Madridi pagoi për të 72 milionë euro – që atëherë nuk ka shënuar gol, ndeshjen e fundit qau nga zhgënjimi

La Liga
Zyrtare: Real Madrid siguron sensacionin brazilian Endrick, marrëveshja e plotë

Zyrtare: Real Madrid siguron sensacionin brazilian Endrick, marrëveshja e plotë

Ndërkombëtare
Endrick te Real Madridi, marrëveshje e plotë verbale mes palëve

Endrick te Real Madridi, marrëveshje e plotë verbale mes palëve

La Liga
Real Madridi pajtohet me klauzolën ‘anti-Haaland’ në përpjekje për të blerë sensacionin brazilian – Endrick

Real Madridi pajtohet me klauzolën ‘anti-Haaland’ në përpjekje për të blerë sensacionin brazilian – Endrick

La Liga
Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon emrin e lojtarit që Real Madridi synon ta transferojë në janar

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon emrin e lojtarit që Real Madridi synon ta transferojë në janar

La Liga
Babai i talentit Endrick zbulon klubin e vetëm me të cilin janë në bisedime

Babai i talentit Endrick zbulon klubin e vetëm me të cilin janë në bisedime

Ndërkombëtare
Chelsea dhe Silva po e joshin Endrick në “Stamford Bridge”

Chelsea dhe Silva po e joshin Endrick në “Stamford Bridge”

Premier League
Real Madridi udhëton në Brazil për të nënshkruar me Endrick nga Palmeiras

Real Madridi udhëton në Brazil për të nënshkruar me Endrick nga Palmeiras

La Liga
“Nëse ne nuk e transferojmë atë, dikush tjetër do ta bëjë” – nis lufta për shërbimet e sensacionit më të madh brazilian

“Nëse ne nuk e transferojmë atë, dikush tjetër do ta bëjë” – nis lufta për shërbimet e sensacionit më të madh brazilian

Ndërkombëtare
Gjigantët evropianë në ‘luftë’ ofertash për transferimin e Endrick

Gjigantët evropianë në ‘luftë’ ofertash për transferimin e Endrick

Ndërkombëtare
Gjigantët evropianë të ‘çmendur’ pas sensacionit të Palmeiras – lum ofertash për 15 vjeçarin

Gjigantët evropianë të ‘çmendur’ pas sensacionit të Palmeiras – lum ofertash për 15 vjeçarin

Ndërkombëtare
Pamje që tregojnë se përse Azpilicueta nuk është rastësisht kapiten i Chelseat

Pamje që tregojnë se përse Azpilicueta nuk është rastësisht kapiten i Chelseat

Premier League
Pamje nga festa e jashtëzakonshme e Chelseat pas triumfit në Kupën e Botës për Klube

Pamje nga festa e jashtëzakonshme e Chelseat pas triumfit në Kupën e Botës për Klube

Ndërkombëtare
“Të gjithë janë xhelozë për Chelsean”, Tuchel flet pas suksesit në Kupën e Botës për Klube

“Të gjithë janë xhelozë për Chelsean”, Tuchel flet pas suksesit në Kupën e Botës për Klube

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Chelsea 2-1 Palmeiras: Havertz më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Chelsea 2-1 Palmeiras: Havertz më i miri në fushë

Ligat tjera
Chelsea kampion i botës për klube, mposht Palmeirasin në finale

Chelsea kampion i botës për klube, mposht Palmeirasin në finale

Ligat tjera
Finalja e Kupës së Botës për klube: Chelsea dhe Palmeiras shkojnë në vazhdime

Finalja e Kupës së Botës për klube: Chelsea dhe Palmeiras shkojnë në vazhdime

Ligat tjera
Chelsea dhe Palmeiras luajnë për ta fituar Kupën e Botës për Klube, formacionet zyrtare

Chelsea dhe Palmeiras luajnë për ta fituar Kupën e Botës për Klube, formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Finalja e Kupës së Botës për Klube: Chelsea kërkon të shkruajë historinë përballë Palmeiras

Finalja e Kupës së Botës për Klube: Chelsea kërkon të shkruajë historinë përballë Palmeiras

Ndërkombëtare
Palmeiras vendos klauzolë masive lirimi në kontratën e Endrick për të larguar Real Madridin

Palmeiras vendos klauzolë masive lirimi në kontratën e Endrick për të larguar Real Madridin

La Liga
Kostoja dhe rreziqet e përfshira në blerjen e Endrick, 15-vjeçari mbetet objektiv i Real Madridit

Kostoja dhe rreziqet e përfshira në blerjen e Endrick, 15-vjeçari mbetet objektiv i Real Madridit

Ndërkombëtare
Thikë në fushë – ndeshja në futbollin brazilian u pezullua për disa minuta

Thikë në fushë – ndeshja në futbollin brazilian u pezullua për disa minuta

Ndërkombëtare
Talenti 15-vjeçar brazilian shënoi një supergol individual, kërkohet nga Liverpooli dhe Real Madridi

Talenti 15-vjeçar brazilian shënoi një supergol individual, kërkohet nga Liverpooli dhe Real Madridi

Ligat tjera