LAJMI I FUNDIT:

MrBeast

18 Artikuj

MrBeast thyen rekordin në rrjetin social X

MrBeast thyen rekordin në rrjetin social X

Lajme Teknologji
MrBeast zbulon fitimet nga videoja e parë në X, vendos t’i ndajë në një lojë për ndjekësit e tij – fatin mund ta provoni edhe ju

MrBeast zbulon fitimet nga videoja e parë në X, vendos t’i ndajë në një lojë për ndjekësit e tij – fatin mund ta provoni edhe ju

Lajme Teknologji
MrBeast drejtuar Elon Muskut: Rrjeti social X nuk është një platformë e mirë për vlogerët

MrBeast drejtuar Elon Muskut: Rrjeti social X nuk është një platformë e mirë për vlogerët

Lajme Teknologji
MrBeast ndërtoi 100 puse në Afrikë dhe siguroi ujë të pastër për gjysmë milioni njerëz

MrBeast ndërtoi 100 puse në Afrikë dhe siguroi ujë të pastër për gjysmë milioni njerëz

Interesante
Ky është influencuesi më i suksesshëm në botë me të ardhura prej 82 milionë dollarësh

Ky është influencuesi më i suksesshëm në botë me të ardhura prej 82 milionë dollarësh

Media Sociale
MrBeast teston veturën që supozohet të jetë “makina më e sigurt në planet” – a i mbijeton shpërthimit?

MrBeast teston veturën që supozohet të jetë “makina më e sigurt në planet” – a i mbijeton shpërthimit?

Auto Lajme
Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Auto Lajme
Dallimi mes një makine 1 dollarëshe dhe 100 milionë dollarëshe – MrBeast i provon të gjitha

Dallimi mes një makine 1 dollarëshe dhe 100 milionë dollarëshe – MrBeast i provon të gjitha

Auto Lajme
MrBeast e grin një Lamborghini Gallardo – tjetrin e gjuan me tanke

MrBeast e grin një Lamborghini Gallardo – tjetrin e gjuan me tanke

Auto Fun
MrBeast sërish më i paguari, lista e plotë e krijuesve që fituan në eventin e ndarjes së çmimeve Streamy 2023

MrBeast sërish më i paguari, lista e plotë e krijuesve që fituan në eventin e ndarjes së çmimeve Streamy 2023

Lajme Teknologji
MrBeast po dhuron një Tesla falas për një përdorues të Threads, për të festuar lansimin e platformës

MrBeast po dhuron një Tesla falas për një përdorues të Threads, për të festuar lansimin e platformës

Lajme Teknologji
MrBeast është personi i parë që arrin 1 milion ndjekës në ‘Threads’ – pak orë pas lansimit të aplikacionit

MrBeast është personi i parë që arrin 1 milion ndjekës në ‘Threads’ – pak orë pas lansimit të aplikacionit

Lajme Teknologji
Mr.Beast publikoi videon e shumëpritur për të cilën tha se do të ndryshojë rrjedhën në YouTube

Mr.Beast publikoi videon e shumëpritur për të cilën tha se do të ndryshojë rrjedhën në YouTube

Lajme Teknologji
Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

Lajme Teknologji
YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Virale
“YouTuberi” Mr Beast, 24 vjeç, paguan për të kuruar shikimin e 1,000 personave të verbër

“YouTuberi” Mr Beast, 24 vjeç, paguan për të kuruar shikimin e 1,000 personave të verbër

Interesante
Ky është fituesi i një milion dollarëve në turneun e Fortnite i organizuar nga MrBeast

Ky është fituesi i një milion dollarëve në turneun e Fortnite i organizuar nga MrBeast

eSports
Fortnite dhe MrBeast organizojnë garën me vlerë miliona dollarësh

Fortnite dhe MrBeast organizojnë garën me vlerë miliona dollarësh

eSports