LAJMI I FUNDIT:

Moise Kean

156 Artikuj

Gjobë mijëra euroshe dhe dy ndeshje moslojë për Moise Kean

Gjobë mijëra euroshe dhe dy ndeshje moslojë për Moise Kean

Serie A
Qëndrimi në fushë 30 sekondësh i Moise Kean: Shqelmon kundërshtarin dhe largohet me të kuq – e pret një dënim i rëndë

Qëndrimi në fushë 30 sekondësh i Moise Kean: Shqelmon kundërshtarin dhe largohet me të kuq – e pret një dënim i rëndë

Serie A
Nga Cuadrado te McKennie: Kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet nga Juventusi

Nga Cuadrado te McKennie: Kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet nga Juventusi

Serie A
Dhjetë lojtarët që kishin kërkesa shokuese për kontratë pas kërkesave ekstravagante të Lionel Messit ndaj Barcelonës

Dhjetë lojtarët që kishin kërkesa shokuese për kontratë pas kërkesave ekstravagante të Lionel Messit ndaj Barcelonës

Driton Gajraku
Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Serie A
Barcelona dhe Juventusi luajnë baras në spektaklin e katër golave

Barcelona dhe Juventusi luajnë baras në spektaklin e katër golave

Ndërkombëtare
I përfundoi huazimi te Juventusi, Kean mund të mbetet përsëri në Angli

I përfundoi huazimi te Juventusi, Kean mund të mbetet përsëri në Angli

Serie A
Juventus dhe PSG po projektojnë shkëmbimin e futbollistëve

Juventus dhe PSG po projektojnë shkëmbimin e futbollistëve

Serie A
Juventusi dhe Altetico Madridi po punojnë për shkëmbimin Morata-Kean

Juventusi dhe Altetico Madridi po punojnë për shkëmbimin Morata-Kean

Serie A
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Juventusi merr pikët ndaj Sassuolos

Juventusi merr pikët ndaj Sassuolos

Serie A
Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Gjashtë lojtarë të Juventusit nuk e kanë të ardhmen e sigurt në “Allianz Stadium”, me emra të njohur si Alvaro Morata e Arthur në listë

Serie A
Nga Haaland te Ronaldo – pesë opsionet e PSG për zëvendësimin e Mbappe

Nga Haaland te Ronaldo – pesë opsionet e PSG për zëvendësimin e Mbappe

Ligue 1
Messi mund të jetë më i miri, por botën e futbollit e ka ndryshuar Ronaldo

Messi mund të jetë më i miri, por botën e futbollit e ka ndryshuar Ronaldo

Ndërkombëtare
Moise Kean: Juventusi nuk ka frikë nga askush në Ligën e Kampionëve

Moise Kean: Juventusi nuk ka frikë nga askush në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Juventusi lider, kurse Chelsea vazhdon nga pozita e dytë në Grupin H

Juventusi lider, kurse Chelsea vazhdon nga pozita e dytë në Grupin H

Liga e Kampionëve
Juventusi është i dëshpëruar t’i zëvendësojë golat që i shënonte Cristiano Ronaldo

Juventusi është i dëshpëruar t’i zëvendësojë golat që i shënonte Cristiano Ronaldo

Serie A
Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Serie A
Juventusi vuan, por fiton në derbin ndaj Romës

Juventusi vuan, por fiton në derbin ndaj Romës

Serie A
Nedeved e ngrit në qiell Moise Keanin: Nëse nuk do ishte italian, do ta quanin të gjithë një fenomen

Nedeved e ngrit në qiell Moise Keanin: Nëse nuk do ishte italian, do ta quanin të gjithë një fenomen

Serie A
Bernardeschi mund të luajë si ‘9 fals’ ndaj Chelseat

Bernardeschi mund të luajë si ‘9 fals’ ndaj Chelseat

Liga e Kampionëve
Moise Kean: Nuk më shton presionin Ronaldo, por fanella e Juventusit

Moise Kean: Nuk më shton presionin Ronaldo, por fanella e Juventusit

Serie A
Allegri ‘i zemëruar’ me drejtuesit e Juventusit pasi nuk erdhën lojtarët që ai i dëshironte në këtë afat kalimtar

Allegri ‘i zemëruar’ me drejtuesit e Juventusit pasi nuk erdhën lojtarët që ai i dëshironte në këtë afat kalimtar

Serie A