LAJMI I FUNDIT:

Mbikalimi

12 Artikuj

Projekti 1.2 milionësh për mbikalimin që s’u bë kurrë në Veternik – rrugën që po merr jetë njerëzish

Projekti 1.2 milionësh për mbikalimin që s’u bë kurrë në Veternik – rrugën që po merr jetë njerëzish

Kosovë
Gjendja e mjerueshme e mbikalimit te “Rrethi i Flamurit” në Prishtinë – komuna ia hedh fajin Ndërmarrjes Publike Banesore për mosmirëmbajtje

Gjendja e mjerueshme e mbikalimit te “Rrethi i Flamurit” në Prishtinë – komuna ia hedh fajin Ndërmarrjes Publike Banesore për mosmirëmbajtje

Meridiana Statovci
Kur aeroplani ngec nën një mbikalim në mes të autostradës në Indi

Kur aeroplani ngec nën një mbikalim në mes të autostradës në Indi

Kuriozitete
“Trotuaret” e kafshëve, falë kësaj praktike në autostradat e Kanadasë ka shumë më pak aksidente

“Trotuaret” e kafshëve, falë kësaj praktike në autostradat e Kanadasë ka shumë më pak aksidente

Amerika
Harron të ulë rimorkion e kamionit, godet mbikalimin që shembet për pak sekonda – shoferi rus shkakton kaos në trafik

Harron të ulë rimorkion e kamionit, godet mbikalimin që shembet për pak sekonda – shoferi rus shkakton kaos në trafik

Dështime
Ai po lëvizte prapa një kamioni mikser, dhe më pas ndodhi një surprizë e tmerrshme

Ai po lëvizte prapa një kamioni mikser, dhe më pas ndodhi një surprizë e tmerrshme

Fun Lajme
Gabim i pakuptueshëm: Treni me makina të reja goditi mbikalimin, vlera e dëmtimit mbi 2 milionë dollarë

Gabim i pakuptueshëm: Treni me makina të reja goditi mbikalimin, vlera e dëmtimit mbi 2 milionë dollarë

Dështime
Shembet mbikalimi, shoferët e veturave i shpëtojnë vdekjes për një fije floku (Video)

Shembet mbikalimi, shoferët e veturave i shpëtojnë vdekjes për një fije floku (Video)

Nga Bota
Mbikalimi i gjatë afro 600 metra u rrëzua shpejtë nga 200 ekskavatorë (Video)

Mbikalimi i gjatë afro 600 metra u rrëzua shpejtë nga 200 ekskavatorë (Video)

Interesante
Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

Nga Bota
Shikoni dhjetë mbikalimet e mahnitshme, dedikuar mbrojtjes së botës së egër (Foto)

Shikoni dhjetë mbikalimet e mahnitshme, dedikuar mbrojtjes së botës së egër (Foto)

Interesante
Policia indiane ka ngritur akuzë kundër kompanisë që ndërtoi mbikalimin i cili vrau 23 njerëz

Policia indiane ka ngritur akuzë kundër kompanisë që ndërtoi mbikalimin i cili vrau 23 njerëz

Nga Bota