LAJMI I FUNDIT:

Jorginho

229 Artikuj

“Agjenti Jorginho, misioni juaj ka përfunduar – kthehu në bazë”, tifozët e Chelseat tallen me ata të Arsenalit

“Agjenti Jorginho, misioni juaj ka përfunduar – kthehu në bazë”, tifozët e Chelseat tallen me ata të Arsenalit

Premier League
“Ma bëri rezervimin dhe nuk më la të paguaja darkën” – Jorginho flet për veprimin e Xhakës dhe zënkat që kishte në të kaluarën

“Ma bëri rezervimin dhe nuk më la të paguaja darkën” – Jorginho flet për veprimin e Xhakës dhe zënkat që kishte në të kaluarën

Premier League
Jorginho tregon si fjalimi i Artetas bëri që të rikthehen dhe ta fitojnë ndeshjen ndaj Aston Villas

Jorginho tregon si fjalimi i Artetas bëri që të rikthehen dhe ta fitojnë ndeshjen ndaj Aston Villas

Premier League
Si u thumbua Arsenali nga Chelsea, në postimin lamtumirës të Bluve për Jorginhon

Si u thumbua Arsenali nga Chelsea, në postimin lamtumirës të Bluve për Jorginhon

Premier League
Jorginho zbulon arsyen e transferimit te Arsenali, thotë fjalë të mëdha për Topçinjtë

Jorginho zbulon arsyen e transferimit te Arsenali, thotë fjalë të mëdha për Topçinjtë

Premier League
Arsenali solli sot vetëm lojtarin e dytë nga Italia në histori: Shumë pak e mbajnë mend të parin

Arsenali solli sot vetëm lojtarin e dytë nga Italia në histori: Shumë pak e mbajnë mend të parin

Serie A
Jorginho zyrtarizohet si lojtar i Arsenalit

Jorginho zyrtarizohet si lojtar i Arsenalit

Premier League
Cucurella e zgjedh Jorginhon si lojtarin më të mençur të Chelseat, habitet kur mëson se ai po shkon te Arsenali

Cucurella e zgjedh Jorginhon si lojtarin më të mençur të Chelseat, habitet kur mëson se ai po shkon te Arsenali

Premier League
Arrihet marrëveshja mes Arsenalit dhe Chelseat për Jorginhon

Arrihet marrëveshja mes Arsenalit dhe Chelseat për Jorginhon

Premier League
Arsenali kthen vëmendjen kah Jorginho

Arsenali kthen vëmendjen kah Jorginho

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Jorginho: Nuk kisha interesim ta shikoja Kampionatin Botëror

Jorginho: Nuk kisha interesim ta shikoja Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Milani parakalon Barcelonën në garën për transferimin e Jorginhos

Milani parakalon Barcelonën në garën për transferimin e Jorginhos

Premier League
Barcelona mendon për përforcime në afatin e janarit: Gati një listë me emra të njohur të cilëve iu përfundon kontrata

Barcelona mendon për përforcime në afatin e janarit: Gati një listë me emra të njohur të cilëve iu përfundon kontrata

La Liga
Dalin pamjet ku Jorginho shihet duke u bullizuar nga Antony e Martinez

Dalin pamjet ku Jorginho shihet duke u bullizuar nga Antony e Martinez

Premier League
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva
Agjenti i Jorginhos pranon takimin me Barcelonën

Agjenti i Jorginhos pranon takimin me Barcelonën

Premier League
Barcelona po monitoron situatën e Kantes dhe Jorginhos

Barcelona po monitoron situatën e Kantes dhe Jorginhos

Premier League
Jorginho i drejtohet Milanit: Penallti ishte, por jo edhe karton i kuq

Jorginho i drejtohet Milanit: Penallti ishte, por jo edhe karton i kuq

Liga e Kampionëve
Jorginho shkëlqen, Tomori vlerësim të dobët: Milan 0-2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve

Jorginho shkëlqen, Tomori vlerësim të dobët: Milan 0-2 Chelsea, vlerësimet e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Barcelona ka tre mesfushorë në listë për të zëvendësuar Busquetsin

Barcelona ka tre mesfushorë në listë për të zëvendësuar Busquetsin

La Liga
Nga Messi, Benzema e Ronaldo – 14 yjeve të futbollit që u skadojnë kontratat në fund të sezonit

Nga Messi, Benzema e Ronaldo – 14 yjeve të futbollit që u skadojnë kontratat në fund të sezonit

Ndërkombëtare