LAJMI I FUNDIT:

Davide Calabria

29 Artikuj

Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Ndërkombëtare
Milani njofton edhe tre lojtarë tjerë të infektuar me COVID-19, shumë mungesa ndaj Romës

Milani njofton edhe tre lojtarë tjerë të infektuar me COVID-19, shumë mungesa ndaj Romës

Serie A
Lëndohen dy futbollistë, Mancini gjen zëvendësuesit

Lëndohen dy futbollistë, Mancini gjen zëvendësuesit

Serie A
Milani fiton, por Atalanta sa nuk e befasoi në fund

Milani fiton, por Atalanta sa nuk e befasoi në fund

Serie A
Pioli publikon listën e lojtarëve të ftuar, Milani me shtatë mungesa ndaj Venezias

Pioli publikon listën e lojtarëve të ftuar, Milani me shtatë mungesa ndaj Venezias

Serie A
Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Milani pritet t’i ketë pesë mungesa në ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Milani ka gati rinovimin e kontratës me rritje page për Calabrian

Milani ka gati rinovimin e kontratës me rritje page për Calabrian

Serie A
Milani me kundërsulm vrasës, Calabria barazon me një gol të bukur ndaj Juventusit

Milani me kundërsulm vrasës, Calabria barazon me një gol të bukur ndaj Juventusit

Serie A
Calabria dëshiron të vazhdojë me Milanin me të njëjtat kushte

Calabria dëshiron të vazhdojë me Milanin me të njëjtat kushte

Serie A
Milani merr vetëm një pikë përballë Veronës

Milani merr vetëm një pikë përballë Veronës

Serie A
Milani planifikon shitjen e një lojtari për ta transferuar Aurier

Milani planifikon shitjen e një lojtari për ta transferuar Aurier

Serie A
Milani gjen zëvendësuesin e Calabrias

Milani gjen zëvendësuesin e Calabrias

Serie A
Milan 1-1 Juventus, notat e lojtarëve

Milan 1-1 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Agjenti i Susos dhe Calabrias takohet me drejtuesit e Milanit

Agjenti i Susos dhe Calabrias takohet me drejtuesit e Milanit

Serie A
Milan 1-0 Lazio: Notat e lojtarëve, Pepe Reina më i miri

Milan 1-0 Lazio: Notat e lojtarëve, Pepe Reina më i miri

Serie A
Milan 3-0 Cagliari: Notat e lojtarëve, Paqueta dhe Kessie në nivel

Milan 3-0 Cagliari: Notat e lojtarëve, Paqueta dhe Kessie në nivel

Serie A
Infermieria plot te Milani, tetë lojtarë të lënduar

Infermieria plot te Milani, tetë lojtarë të lënduar

Serie A
Calabria dhe Romagnoli të lënduar

Calabria dhe Romagnoli të lënduar

Serie A
Caldara mungon dy muaj, Gattuso tregon për problemet me lëndime

Caldara mungon dy muaj, Gattuso tregon për problemet me lëndime

Serie A
Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Serie A
Dy gola për katër minuta – Milani dyfishon epërsinë me Calabrian, Napoli e ngushton me anë të Zielinskit

Dy gola për katër minuta – Milani dyfishon epërsinë me Calabrian, Napoli e ngushton me anë të Zielinskit

Serie A
Milani pa mbrojtës të djathtë ndaj Arsenalit

Milani pa mbrojtës të djathtë ndaj Arsenalit

Liga e Evropës
Calabria: Parabola ishte spontane, Gattuso ka sjellë mentalitet fitues

Calabria: Parabola ishte spontane, Gattuso ka sjellë mentalitet fitues

Serie A
Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Roma 0-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A