LAJMI I FUNDIT:

Bajram Begaj

151 Artikuj

Presidenti Begaj: Shqipëria nuk do të pranojë një Republikë ‘Srpska’ në Kosovë

Presidenti Begaj: Shqipëria nuk do të pranojë një Republikë ‘Srpska’ në Kosovë

Shqipëri
Begaj pret presidentin e Austrisë: Mirënjohje për mbështetjen në rrugëtimin drejt BE-së

Begaj pret presidentin e Austrisë: Mirënjohje për mbështetjen në rrugëtimin drejt BE-së

Shqipëri
Ngjarja e rëndë në Top Channel, vijnë reagimet nga krerët e shtetit

Ngjarja e rëndë në Top Channel, vijnë reagimet nga krerët e shtetit

Shqipëri
Begaj, Kurtit: Dakordimi në Ohër – garanci për paqen

Begaj, Kurtit: Dakordimi në Ohër – garanci për paqen

Kosovë
Kurti arrin në Tiranë, pritet nga Begaj

Kurti arrin në Tiranë, pritet nga Begaj

Shqipëri
Begaj: Arbëreshët, model i shkëlqyer në ruajtjen e gjuhës dhe traditës shqiptare

Begaj: Arbëreshët, model i shkëlqyer në ruajtjen e gjuhës dhe traditës shqiptare

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë kërkon njohjen e shtetit të Kosovës nga Vatikani

Presidenti i Shqipërisë kërkon njohjen e shtetit të Kosovës nga Vatikani

Shqipëri
Dakordimi në Ohër, Begaj: Një garanci më shumë për paqen, stabilitetin dhe të ardhmen e rajonit në BE

Dakordimi në Ohër, Begaj: Një garanci më shumë për paqen, stabilitetin dhe të ardhmen e rajonit në BE

Kosovë
Rama propozon ish-zëvendësdrejtoreshën e AKI-së në Kosovë si drejtuese të Shërbimit Informativ në Shqipëri

Rama propozon ish-zëvendësdrejtoreshën e AKI-së në Kosovë si drejtuese të Shërbimit Informativ në Shqipëri

Shqipëri
Begaj mirëpret hapin e radhës drejt liberalizimit të vizave për Kosovën

Begaj mirëpret hapin e radhës drejt liberalizimit të vizave për Kosovën

Kosovë
Marrëveshja Prishtinë-Beograd, Stoltenberg: Mundësi historike me përfitim për të gjithë rajonin, mirëpresim qasjen konstruktive

Marrëveshja Prishtinë-Beograd, Stoltenberg: Mundësi historike me përfitim për të gjithë rajonin, mirëpresim qasjen konstruktive

Shqipëri
Presidenti Begaj takon Stoltenbergun: Rusia, kërcënim për paqen dhe stabilitetin në rajon

Presidenti Begaj takon Stoltenbergun: Rusia, kërcënim për paqen dhe stabilitetin në rajon

Shqipëri
Begaj: Familja Jashari, gurthemel i lirisë së Kosovës

Begaj: Familja Jashari, gurthemel i lirisë së Kosovës

Kosovë
579-vjetori i Beslidhjes së Lezhës, Presidenti Begaj: Një nga faqet më të rëndësishme të historisë sonë

579-vjetori i Beslidhjes së Lezhës, Presidenti Begaj: Një nga faqet më të rëndësishme të historisë sonë

Shqipëri
Vrasjet e tri grave në Tiranë, Begaj: Fenomene të tilla nuk mund të jenë pjesë e shoqërisë sonë

Vrasjet e tri grave në Tiranë, Begaj: Fenomene të tilla nuk mund të jenë pjesë e shoqërisë sonë

Shqipëri
Përplasja e trenave në Greqi, reagojnë krerët e shtetit në Shqipëri

Përplasja e trenave në Greqi, reagojnë krerët e shtetit në Shqipëri

Shqipëri
Forcimi i shtetit mision i secilit – mesazhet e liderëve të shtetit dhe të partive politike në 15-vjetorin e pavarësisë

Forcimi i shtetit mision i secilit – mesazhet e liderëve të shtetit dhe të partive politike në 15-vjetorin e pavarësisë

Kosovë
Osmani, Begaj, Kurti e Konjufca në ngritjen solemne të flamurit të Kosovës

Osmani, Begaj, Kurti e Konjufca në ngritjen solemne të flamurit të Kosovës

Kosovë
Begaj-Kurtit: Shqipëria i gëzohet sukseseve të Kosovës dhe i qëndron pranë

Begaj-Kurtit: Shqipëria i gëzohet sukseseve të Kosovës dhe i qëndron pranë

Kosovë
Nis takimi i Kurtit me Begajn

Nis takimi i Kurtit me Begajn

Kosovë
Marrëdhëniet ndërshtetërore, Begaj: Kosova dhe Shqipëria kanë raporte vëllazërore dhe strategjike

Marrëdhëniet ndërshtetërore, Begaj: Kosova dhe Shqipëria kanë raporte vëllazërore dhe strategjike

Kosovë
“Krah për krah njëri tjetrit gjithnjë” – Osmani flet pas vizitës së presidentit Begaj në Prishtinë

“Krah për krah njëri tjetrit gjithnjë” – Osmani flet pas vizitës së presidentit Begaj në Prishtinë

Kosovë
Ndërprerje të qarkullimit të automjeteve në disa rrugë, Policia me njoftim

Ndërprerje të qarkullimit të automjeteve në disa rrugë, Policia me njoftim

Kosovë
Një ditë para 15-vjetorit të pavarësisë, presidenti i Shqipërisë në Kosovë

Një ditë para 15-vjetorit të pavarësisë, presidenti i Shqipërisë në Kosovë

Kosovë