LAJMI I FUNDIT:
Ante Rebic

Ante Rebic

73 Artikuj

Besiktasi dëshiron transferimin e dy yjeve të padëshiruar të Milanit

Besiktasi dëshiron transferimin e dy yjeve të padëshiruar të Milanit

Ligat tjera
“Operacioni fshesa”, Milani synon t’i largojë 13 lojtarë

“Operacioni fshesa”, Milani synon t’i largojë 13 lojtarë

Serie A
Milani do të kthejë Destin te Barcelona dhe po përgatitet të shesë tre lojtarë

Milani do të kthejë Destin te Barcelona dhe po përgatitet të shesë tre lojtarë

Serie A
Dyshime në referim për ndeshjen në mes Milanit dhe Fiorentinës

Dyshime në referim për ndeshjen në mes Milanit dhe Fiorentinës

Serie A
Rebic e paralajmëron Milanin për Dinamon

Rebic e paralajmëron Milanin për Dinamon

Liga e Kampionëve
Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Ndërkombëtare
Milani e nis sezonin në stilin e kampionit, mposht pa shumë vështirësi Udinesen

Milani e nis sezonin në stilin e kampionit, mposht pa shumë vështirësi Udinesen

Serie A
Gol si në futbollin e rrugës: Rebic pason me thembër, Giroud tall portierin dhe e kalon me parabolë para se të shënojë

Gol si në futbollin e rrugës: Rebic pason me thembër, Giroud tall portierin dhe e kalon me parabolë para se të shënojë

Serie A
Milani i gatshëm të dëgjojë ofertat për Ante Rebic, i vendos edhe çmimin kroatit

Milani i gatshëm të dëgjojë ofertat për Ante Rebic, i vendos edhe çmimin kroatit

Serie A
Milanit i shtohen edhe me katër mungesa të mëdha ndaj Torinos

Milanit i shtohen edhe me katër mungesa të mëdha ndaj Torinos

Serie A
Milani bën një hap fals, ndalet me barazim nga Salernitana e vendit të fundit

Milani bën një hap fals, ndalet me barazim nga Salernitana e vendit të fundit

Serie A
Pioli flet për Derby della Madonninan ndaj Interit, konfirmon mungesat e Ibrahimovicit dhe Rebicit

Pioli flet për Derby della Madonninan ndaj Interit, konfirmon mungesat e Ibrahimovicit dhe Rebicit

Serie A
Ngriten paralele për veprimet e Rebic dhe Bonuccit- tifozët e Juventusit duan që kroati të ndëshkohet

Ngriten paralele për veprimet e Rebic dhe Bonuccit- tifozët e Juventusit duan që kroati të ndëshkohet

Serie A
Jo vetëm Chiesa e Pjanic: Hetuesit shikojnë edhe te marrëveshjet e Koulibalyt, Handanovic dhe Rebic

Jo vetëm Chiesa e Pjanic: Hetuesit shikojnë edhe te marrëveshjet e Koulibalyt, Handanovic dhe Rebic

Serie A
Romagnoli nuk luan në derbi, por kthehet Rebic

Romagnoli nuk luan në derbi, por kthehet Rebic

Serie A
Notat e lojtarëve: Juve 1-1 Milan, vlerësohen Dybala e Bonucci në njërën anë dhe Rebic e Tonali në anën tjetër

Notat e lojtarëve: Juve 1-1 Milan, vlerësohen Dybala e Bonucci në njërën anë dhe Rebic e Tonali në anën tjetër

Serie A
Juve dhe Milan ndahen baras, Zonja e Vjetër akoma pa fitore

Juve dhe Milan ndahen baras, Zonja e Vjetër akoma pa fitore

Serie A
Milani përmbys Liverpoolin në pjesën e parë, Rebic e Diaz shënojnë

Milani përmbys Liverpoolin në pjesën e parë, Rebic e Diaz shënojnë

Liga e Kampionëve
Pioli akoma nuk ka vendosur se kush do të luajë në vend të Ibras, Giroud apo Rebic

Pioli akoma nuk ka vendosur se kush do të luajë në vend të Ibras, Giroud apo Rebic

Liga e Kampionëve
Milani demolon Torinon, me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Milani demolon Torinon, me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Serie A
Derbi i javës së 35-të mes Juventusit e Milanit u takon Rossonerëve – garë edhe më e nxehtë për top katër

Derbi i javës së 35-të mes Juventusit e Milanit u takon Rossonerëve – garë edhe më e nxehtë për top katër

Serie A
Notat e lojtarëve: Lazio 3-0 Milan, Correa e Immobile më të mirët

Notat e lojtarëve: Lazio 3-0 Milan, Correa e Immobile më të mirët

Serie A
Milani merr një fitore të madhe në udhëtim te Parma

Milani merr një fitore të madhe në udhëtim te Parma

Serie A
Milani hije e Interit, mposht Romën në Olimpico

Milani hije e Interit, mposht Romën në Olimpico

Serie A