LAJMI I FUNDIT:

Sylvester Stallone

115 Artikuj

Si duket një dalje e zakonshme e Sylvester Stallone rrugëve të Romës

Si duket një dalje e zakonshme e Sylvester Stallone rrugëve të Romës

Yjet
Aktorit Sylvester Stallone i jepet nënshtetësia italiane, shpallet qytetar nderi në Gioia del Colle

Aktorit Sylvester Stallone i jepet nënshtetësia italiane, shpallet qytetar nderi në Gioia del Colle

Yjet
Sylvester Stallone fotografohet duke u kënaqur me gruan e tij në pishinë 10 muaj pasi hoqën dorë nga divorci

Sylvester Stallone fotografohet duke u kënaqur me gruan e tij në pishinë 10 muaj pasi hoqën dorë nga divorci

Yjet
Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

TV / Film
Stallone me shou real televiziv sikurse Kardashians: Aktori u jep këshilla dashurie vajzave të tij

Stallone me shou real televiziv sikurse Kardashians: Aktori u jep këshilla dashurie vajzave të tij

TV / Film
Historia e pabesueshme e Peles dhe Stallones: ​​Braziliani i theu gishtin aktorit

Historia e pabesueshme e Peles dhe Stallones: ​​Braziliani i theu gishtin aktorit

Ndërkombëtare
Sylvester Stallone – 76 vjeçari që sfidon moshën, mahnit me stilin në një paraqitje me gruan e tij Jennifer Flavin

Sylvester Stallone – 76 vjeçari që sfidon moshën, mahnit me stilin në një paraqitje me gruan e tij Jennifer Flavin

Yjet
Sylvester Stallone flet për gjendjen shëndetësore të mikut të tij, Bruce Willis: Po kalon disa momente të vështira

Sylvester Stallone flet për gjendjen shëndetësore të mikut të tij, Bruce Willis: Po kalon disa momente të vështira

Yjet
Stallone tregon se për çfarë pendohet në veçanti për karrierën e tij

Stallone tregon se për çfarë pendohet në veçanti për karrierën e tij

Yjet
Familja e Sylvester Stalone do të debutojnë me shfaqje televizive të prodhuar nga producentët e Kardashianëve

Familja e Sylvester Stalone do të debutojnë me shfaqje televizive të prodhuar nga producentët e Kardashianëve

Yjet
Ishin drejt divorcit – Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin shihen të lumtur së bashku në një dalje romantike në New York

Ishin drejt divorcit – Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin shihen të lumtur së bashku në një dalje romantike në New York

Yjet
Anuluan divorcin – Sylvester Stallone dhe gruaja e tij shfaqen të lumtur së bashku pasi vendosën t’i japin edhe një mundësi martesës së tyre

Anuluan divorcin – Sylvester Stallone dhe gruaja e tij shfaqen të lumtur së bashku pasi vendosën t’i japin edhe një mundësi martesës së tyre

Yjet
Sylvester Stallone ribashkohet me gruan Jennifer Flavin, një muaj pasi bëri kërkesën për divorc

Sylvester Stallone ribashkohet me gruan Jennifer Flavin, një muaj pasi bëri kërkesën për divorc

Yjet
Sylvester Stallone nxit thashethemet për ribashkim me ish-gruan Jennifer Flavin

Sylvester Stallone nxit thashethemet për ribashkim me ish-gruan Jennifer Flavin

Yjet
Nga motrat Kardashian e deri te Stallone – Ujësjellësi në Los Angeles gjobit të famshmit për shpërdorim të madh të ujit në kohë thatësire

Nga motrat Kardashian e deri te Stallone – Ujësjellësi në Los Angeles gjobit të famshmit për shpërdorim të madh të ujit në kohë thatësire

Yjet
Sylvester Stallone merr pjesë në shfaqjen e filmit “Samaritan” në New York pas raportimeve se po ndahet nga bashkëshortja pas 25 vitesh martesë

Sylvester Stallone merr pjesë në shfaqjen e filmit “Samaritan” në New York pas raportimeve se po ndahet nga bashkëshortja pas 25 vitesh martesë

Yjet
Sylvester Stallone mohon se qeni i tij ishte arsyeja e ndarjes nga bashkëshortja pas 25 vitesh martesë

Sylvester Stallone mohon se qeni i tij ishte arsyeja e ndarjes nga bashkëshortja pas 25 vitesh martesë

Yjet
Sylvester Stallone ndahet nga gruaja pas 25 vitesh martesë – aktori zëvendëson tatuazhin e saj me imazhin e qenit

Sylvester Stallone ndahet nga gruaja pas 25 vitesh martesë – aktori zëvendëson tatuazhin e saj me imazhin e qenit

Po Flitet
Sylvester Stallone rikthehet si superhero në filmin e ri “Samaritan”

Sylvester Stallone rikthehet si superhero në filmin e ri “Samaritan”

TV / Film
Adele blen rezidencën e Sylvester Stallone në Beverly Hills për 58 milionë dollarë

Adele blen rezidencën e Sylvester Stallone në Beverly Hills për 58 milionë dollarë

Yjet
Të gjithë e njohim aktorin Sylvester Stallone, dhe ja si duket gruaja e tij 22 vjeç më e re

Të gjithë e njohim aktorin Sylvester Stallone, dhe ja si duket gruaja e tij 22 vjeç më e re

Psikoprofil
Sylvester Stallone zbulon se gati vdiq gjatë xhirimeve të filmit “Rocky IV”: Më dërguan me urgjencë në spital, murgeshat luteshin për mua

Sylvester Stallone zbulon se gati vdiq gjatë xhirimeve të filmit “Rocky IV”: Më dërguan me urgjencë në spital, murgeshat luteshin për mua

Yjet
Sylvester Stallone i ofron një rol me fitime të majme Tyson Furyt, pas fitores ndaj Wilderit

Sylvester Stallone i ofron një rol me fitime të majme Tyson Furyt, pas fitores ndaj Wilderit

TV / Film
Stallone pozon me vajzat e tij: Do të doja të mos rriteshin më

Stallone pozon me vajzat e tij: Do të doja të mos rriteshin më

Yjet