LAJMI I FUNDIT:

Khabib Nurmagomedov

282 Artikuj

Khabib kritikon performancën e Islam Makhachev në UFC 284, në telefonatën pas ndeshjes

Khabib kritikon performancën e Islam Makhachev në UFC 284, në telefonatën pas ndeshjes

UFC
Gabriel Jesus është xhiruar duke i treguar Khabibit se kur do të kthehet në fushë

Gabriel Jesus është xhiruar duke i treguar Khabibit se kur do të kthehet në fushë

Premier League
Në duelin e parë ishte ngulfatur, McGregorit nuk i ka mjaftuar dhe e kërkon revanshin ndaj Khabibit

Në duelin e parë ishte ngulfatur, McGregorit nuk i ka mjaftuar dhe e kërkon revanshin ndaj Khabibit

UFC
Rekordi i jashtëzakonshëm i ekipit të Khabib Nurmagomedov

Rekordi i jashtëzakonshëm i ekipit të Khabib Nurmagomedov

UFC
McGregorit i thuhet se ka “jetuar pa shpirt” që nga humbja ndaj Khabibit

McGregorit i thuhet se ka “jetuar pa shpirt” që nga humbja ndaj Khabibit

UFC
McGregor zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur në karrierën e tij, injoron Khabib Nurmagomedovin

McGregor zbulon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur në karrierën e tij, injoron Khabib Nurmagomedovin

UFC
Khabib Nurmagomedov thotë se është i qetë në pension: Kam shtuar shumë peshë, nuk i rezistoj ushqimit dhe pijeve të gazuara

Khabib Nurmagomedov thotë se është i qetë në pension: Kam shtuar shumë peshë, nuk i rezistoj ushqimit dhe pijeve të gazuara

UFC
Ish-ylli i UFC-së dëshiron që Donald Trump t’ia zgjedhë kundërshtarin e radhës

Ish-ylli i UFC-së dëshiron që Donald Trump t’ia zgjedhë kundërshtarin e radhës

UFC
Luftëtari ukrainas i UFC-së, Potieria kritikon ashpër Nurmagomedovin për luftën në Ukrainë: Ti flet për besim dhe nder, tani hesht

Luftëtari ukrainas i UFC-së, Potieria kritikon ashpër Nurmagomedovin për luftën në Ukrainë: Ti flet për besim dhe nder, tani hesht

Sportet Luftarake
Abdu Rozik realizon ëndrrën jetësore, takohet me Ronaldon – ndërsa fansat vazhdojnë ta presin meçin e tij me Hasbulla

Abdu Rozik realizon ëndrrën jetësore, takohet me Ronaldon – ndërsa fansat vazhdojnë ta presin meçin e tij me Hasbulla

Ndërkombëtare
Khabib zotohet se do ta pyesë Ronaldon nëse do të largohet: Ai më tregoi disa muaj para largimit nga Reali, si edhe nga Juventusi

Khabib zotohet se do ta pyesë Ronaldon nëse do të largohet: Ai më tregoi disa muaj para largimit nga Reali, si edhe nga Juventusi

Ndërkombëtare
Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

Khabib rikthehet për tu ndeshur, por kësaj radhe në një ndeshje virtuale në Metaverse

eSports
Khabib Nurmagomedov: Canelo është boksieri më i mirë në botë

Khabib Nurmagomedov: Canelo është boksieri më i mirë në botë

Boks
Khabib Nurmagomedov tregon dy lojtarët që e merituan “Topin e Artë” më shumë se sa Lionel Messi

Khabib Nurmagomedov tregon dy lojtarët që e merituan “Topin e Artë” më shumë se sa Lionel Messi

Ndërkombëtare
“Khabib flet shumë”, legjenda e UFC-së akuzon dagestanezin se ka refuzuar luftën me të

“Khabib flet shumë”, legjenda e UFC-së akuzon dagestanezin se ka refuzuar luftën me të

UFC
Cristiano Ronaldo e ‘sfidon’ Khabib Nurmagomedovin fytyrë më fytyrë, por përballja përfundon me buzëqeshje dhe përqafim

Cristiano Ronaldo e ‘sfidon’ Khabib Nurmagomedovin fytyrë më fytyrë, por përballja përfundon me buzëqeshje dhe përqafim

Premier League
Ferguson paralajmëron Solskjaerin për Ronaldon: Ju duhet të filloni ndeshjen me lojtarët më të mirë

Ferguson paralajmëron Solskjaerin për Ronaldon: Ju duhet të filloni ndeshjen me lojtarët më të mirë

Premier League
Khabib Nurmagomedov dha një përgjigje befasuese kur Sir Alex Ferguson i ofroi një pije pas barazimit të Unitedit nga Evertoni

Khabib Nurmagomedov dha një përgjigje befasuese kur Sir Alex Ferguson i ofroi një pije pas barazimit të Unitedit nga Evertoni

Premier League
Khabib Nurmagomedov zbulon arsyen pse Ronaldo u largua nga Juventusi për Manchester Unitedin

Khabib Nurmagomedov zbulon arsyen pse Ronaldo u largua nga Juventusi për Manchester Unitedin

Ndërkombëtare
Khabib Nurmagomedov i thotë Ronaldos se duhet të largohet nga Juventusi, të injorojë PSG-në dhe të rikthehet në Angli

Khabib Nurmagomedov i thotë Ronaldos se duhet të largohet nga Juventusi, të injorojë PSG-në dhe të rikthehet në Angli

Premier League
Khabib Nurmagomedov injoron Jon Jones duke zgjedhur një luftëtar tjetër si më të mirin në planet në UFC

Khabib Nurmagomedov injoron Jon Jones duke zgjedhur një luftëtar tjetër si më të mirin në planet në UFC

UFC
Përkundër cilësive fantastike në futboll – përgënjeshtrohet lajmi se Khabib ka nënshkruar me skuadrën ruse

Përkundër cilësive fantastike në futboll – përgënjeshtrohet lajmi se Khabib ka nënshkruar me skuadrën ruse

UFC
McGregor vazhdon me postime të shëmtuara, tani ia përmend edhe fëmijët Khabibit

McGregor vazhdon me postime të shëmtuara, tani ia përmend edhe fëmijët Khabibit

UFC
Conor McGregor shlyen postimin e ndyrë për babain e Khabibit – irlandezi i ka kaluar të gjitha limitet

Conor McGregor shlyen postimin e ndyrë për babain e Khabibit – irlandezi i ka kaluar të gjitha limitet

UFC