Dyqani më i madh online i teknologjisë Gjirafa50.com vjen me ofertën më të nxehtë në treg për 8 mars. Nëse ende nuk keni vendosur për dhuratë për 8 mars, “Tech Marsi” ju sjell produktet nga brendet më të njohura teknologjike si MSI, Apple, Sony, Lenovo, Xiaomi dhe të tjera, me ZBRITJE deri në 40%.

Të gjitha origjinale, me garancion nga prodhuesi dhe me transport falas.

Laptopa

– Acer Aspire 3 (A315-54-31GB), Intel Core i3-8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 fibra),  8GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, 15.6″ FullHD, Windows i licensuar

– MSI Prestige 14 A10SC,  Intel Core i7-10710U, 16GB RAM, GTX 1650 Max-Q, 512GB SSD, 14″ IPS FullHD

– Lenovo IdeaPad S540-14IML, Intel Core i5-10210U(1.6/4.2GHz 4 bërthama / 8 threads),  8GB RAM, Intel UHD Graphics, 256GB SSD, 14″ FullHD, Windows i licensuar

– Apple MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5-8th Gen, 8GB RAM, Intel Iris Plus Graphics 655,  256 GB SSD, 13.3″ 2560 x 1600 (WQXGA), Apple Mac OS

Produkte Gaming

– PlayStation 4 Pro 1TB + Fortnite, zi

– MSI Kufje Immerse GH60

– Monitor Acer KG241QPbiip Gaming – LED 23.6″ (60cm), 144Hz, Full HD

– Maus Razer Naga Trinity, 16.000 DPI

Celularë

– Celular Xiaomi Mi 9T Pro, 6GB, 128GB, i kaltër

– Celular Xiaomi Mi 9 Lite, 6GB/64GB, hiri

– Celular Xiaomi Redmi Note 8, 3GB/ 32GB, i zi

– Celular Xiaomi Mi A3, 4GB/64GB, i hirtë

Audio

– Mikrofon Razer Seiren X, zi

– Altoparlant Xiaomi 1MORE omthing Outdoor BT

– Kufje Sony WH-CH510

– Altoparlant Niceboy Raze 2 vertigo

Këto janë vetëm disa nga produktet në ofertën “Tech Marsi”. Për të shikuar produktet tjera, apo për të porositur ndonjërin nga këto produkte, klikoni KËTU.

Oferta “Tech Marsi” vlen vetëm deri me 15 mars. 

Gjirafa50.com është dyqani më i madh online i teknologjisë në vend, me mbi 60.000 produkte nga brendet më të njohura teknologjike. Të gjitha produktet në Gjirafa50 janë origjinale, dhe vijnë me garancion nga prodhuesi, dhe transport falas deri në adresën tuaj.

Po ashtu, pagesën e produktit mund ta bëni pasi ta pranoni porosinë me para në dorë apo kartelë bankare deri në 12 këste.