Ka shumë teori të vërtetuara për efektin e ngjyrave në humor, ndaj pse të mos provoni disa tone këtë pranverë që nuk keni qenë pro deri më tani?

Ylli biond njihet për stilin e saj dhe zgjidhjet brilante të modës kur bëhet fjalë për daljet në tapetin e kuq, por edhe stilimet e përditshme.

Kur Rene mbërriti në ‘Today Show’ të NBC-së, ajo tregoi se si mund t’i shtohet pak kthjelltësi pamjes me ndihmën e disa pjesëve kryesore, transmeton Telegrafi.

Gjithmonë një aktore me stil brilant, ajo kombinoi një pallto blu të errët dhe një pulovër me nënshkrim të Max Mara me pantallona portokalli dhe këpucë me shumë stil, gjë që rezultoi në një kombinim elegant një veshje mbresëlënëse.

Reklama

Kombinimi i ngjyrës blu të errët dhe portokalli duket jo shumë i mirë në pamje të parë, por stili i aktores është vërtet shumë efektiv dhe i lezetshëm.

Reklama

Ndaj nëse doni t’i jepni pak ngjyrë edicioneve tuaja pranverore, le t’ju frymëzojë dukja e Renee Zellweger, me të cilin ajo vërtetoi me sukses se vetëm pak ngjyrë bën një ndryshim shumë të dukshëm.

/Telegrafi/