LAJMI I FUNDIT:

Si vishen italianet në vjeshtë: Ato thjesht e dinë më së miri!

Si vishen italianet në vjeshtë: Ato thjesht e dinë më së miri!

Për to të jesh damë është rregulli numër një

Reklama

Ashtu siç bartin francezet stilin e tyre të shkujdesur, po ashtu edhe italianet në vete vendosin rroba luksoze të cilat i kanë dhe shëtisin sikur është fjala për ndonjë fanellë të zakonshme pambuku apo xhinse! – transmeton Telegrafi.

Këto janë femra të cilat janë rritur me brendet e njohura dhe me galanterinë kulmore të lëkurës, andaj nuk është për t’u habitur që kanë sukses të duken tip-top të rregulluara.

View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on Oct 26, 2019 at 1:44am PDT

Këtu feminiteti ende është numër një, andaj do të shihni rrallë detaje të shumta sportive.

Vlerësohen fustanet, kapotat, xhaketat e mira, fundet dhe natyrisht aksesorët e shtrenjtë të cilët ngrenë kombinimin.

Ndërkaq më mirë se gjithë kjo përfundimisht është që italianet fare nuk vërehen gjoja rreth dukjes janë angazhuar shumë.

Shikoni fotografitë në vijim – mësoni nga më të mirat!

/Telegrafi/