Rregullat e modës po ndryshojnë

Atletet nuk janë më vetëm për palestër apo vrapim, mund t’i mbathni edhe në punë, edhe në qytet.

Atletet janë kthyer në detajin më të kërkuar të modës dhe nuk i mbathim më vetëm me veshje sportive, transmeton Telegrafi.

Përkundrazi, stilistët dhe trendët e modës na thonë të lozim dhe t’i kombinojmë ato me veshje që mund të jenë të papritura.

Frymëzimin për veshje interesante e gjetëm në rrugët e kryeqyteteve të modës botërore.

Kombinimet e femrave me ndikim nga bota e modës do t’ju frymëzojnë që të mbathni atlete në punë, e megjithatë të dukeni elegante.

Reklama

Me xhaketë sportive dhe xhinse

Me një këmishë të gjerë

Profimedia

Me një pallto të preferuar

Me një fund maksi

Reklama

Me një fustan të gjatë

/Telegrafi/