LAJMI I FUNDIT:

Si të bëni foto të nxehta për t’ia dërguar të dashurit tuaj? 11 ide që do ta bëjë të çmendet pas jush

Si të bëni foto të nxehta për t’ia dërguar të dashurit tuaj? 11 ide që do ta bëjë të çmendet pas jush

Duhet shumë që një marrëdhënie të jetë e qetë dhe intimiteti është një prej tyre

Dërgimi i fotove seksi partnerit tuaj jo vetëm që e ngacmon atë, por edhe e bën të interesohet për ju përgjithmonë. Më pas, kjo do të sigurojë që ai të qëndrojë i lidhur emocionalisht me ju.


Pra, nëse po planifikoni t’i dërgoni disa fotografi të dashurit tuaj dhe nuk keni idenë se si të bëni sa më mirë, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar.

Nëse jeni vërtet e sigurt dhe me vetëbesim për të dashurin tuaj dhe dëshironi t’i dërgoni disa foto provokuese, këtu janë disa ide fotografish për ta bërë atë të çmendet pas jush! – transmeton Telegrafi.

1. Tregoni këmbët tuaja

T’ia tregosh këmbën atij është një nga mënyrat më të mira për ta ngacmuar. Shtrihuni në shpinë, kryqëzoni këmbët dhe vendosini përballë murit. Klikoni foton e këmbëve tuaja të gjata dhe të holla që i tregojnë atij anën tuaj seksi! Kjo do ta eksitojë menjëherë. Dërgojini fotografi të tilla të dashurit tuaj dhe më pas shikoni magjinë që shpaloset!

2. Trego barkun

Bëni një foto të një barku seksi. Barku mund të eksitojë çdokënd nëse është i hollë. Figurat e holla joshin shumë lehtë çdo djalë. Pra, nëse keni një bark të sheshtë, bëni një foto dhe dërgojini atij. Mos harroni të tregoni kërthizën tuaj. Kjo do ta eksitojë edhe më shumë.

3. Vishni këmishën e tij

Fotografimi në këmishën e tij me disa kopsa të hapura është një ide e shkëlqyer për ta bërë atë të çmendet pas teje. Trego pak dekoltenë, sepse ka diçka tejet seksi te një vajzë që vesh këmishën e gjerë të të dashurit. Në udhëzuesin se si të bëni fotografi për të kënaqur një të dashur, kjo ide është në krye!

4. Pas dushit me një peshqir

Pothuajse çdo djalë ëndërron të bëjë dush me të dashurën e tij. Pra, pse të mos përmbushë ëndrrën e tij? Thjesht për ta ngacmuar. Klikoni mbi foton me peshqir pas dushit. Kur ta shohë këtë foto, do të fillojë të imagjinojë se po bëni dush.

5. Një këmishë e hollë pa sytjena

Një gjë që e ngacmon më shumë është kur sheh diçka dhe nuk e sheh plotësisht. Kjo e bën atë të dëshirojë më shumë. Nëse dëshironi që ai të çmendet për ju, vishni një këmishë të lehtë pa asgjë poshtë. Ai mund ta ndiejë atë, edhe kur nuk e sheh qartë. Veshja e një këmishe të lagur do t’i marrë gjërat në një nivel.

6. Shfaqni dekoltenë tuaj

Asgjë nuk mund të jetë më e nxehtë se sa të tregosh dekoltenë. Meshkujt çmenden kur shohin dekoltenë e femrave. Ato gjëra të rrumbullakëta si kodra do ta çmendin patjetër.

7. Bëni një foto nga lart

Dekolteja do ta kënaqë atë, por krijimi i një fotoje nga lart shkon pak më thellë. Bëni një foto nga lart për t’i treguar se çfarë i mungon.

Sexy Texts For Him - 15 Naughty Text Messages, Sexy Messages For Boyfriend

8. Një video në vend të një fotoje

Në vend të një fotoje seksi, ajo mund të jetë një incizim i shkurtër dhe veshjet do t’ju ndihmojnë për këtë. Gjëja më e rëndësishme është që të ndiheni seksi ndërsa jeni e veshur. Bëni një seri videosh duke veshur rroba seksi. Përndryshe, ju mund të zhvisheni në një sërë shkrepjesh për ta bërë atë të çmendet për ju. Gjëja kryesore është të shkrini emocionet tuaja në filmim.

9. Tregojini atij kurrizin tuaj të zhveshur

Asgjë nuk është më seksi për një grua sesa shpina e saj e zhveshur. Ijët tuaja janë një nga armët më të fuqishme që keni. Ato janë të buta dhe të rrumbullakëta, prandaj meshkujt i duan. Pra, pse të mos tregosh atë shpinë të skalitur bukur dhe ta çmendësh atë!

10. Pështyma në kërthizë

Kjo ide është paksa intensive. Ju mund të mendoni se kjo ide mund të jetë e nxehtë. Por më besoni kjo ide ka potencial. Merrni pak pështymë dhe futeni në kërthizë. Tani vendosni një gisht në kërthizë të zhytur në pështymë. Kjo duket e pistë, por është një nga idetë më të nxehta për ta bërë atë të çmendet për ju.

11. Ngacmim me të brendshme

Të gjithë e dinë se të brendshmet janë seksi dhe çdo mashkull i fantazon të paktën një herë në jetë. Pra, nëse është kaq e zakonshme, atëherë vëjmë bast që edhe djali juaj do ta pëlqejë atë. Pra, merrni telefonin tuaj dhe klikoni në një foto ku keni veshur të brendshme. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Si të kombinojmë ngjyrat

Si të kombinojmë ngjyrat

Keshilla Modë
Kalo në kategori