LAJMI I FUNDIT:

Si ta thani llakun e thonjve për një minutë

Si ta thani llakun e thonjve për një minutë

Sa herë ju ka ndodhur që duke u nxituar të dëmtoni llakun e qitur në thonj?

Reklama

Këtij problemi i ka ardhur fundi, madje falë vetëm një përbërësi nga kuzhina juaj, i cili llakun do ta thajë për një minutë dhe me atë rast do të ushqejë lëkurën e duarve tuaja.

Fjala është për vajin e ullirit! – transmeton Telegrafi.

Qitni vaj në gotë, pastaj në të ngjyej gisht pas gishti të duarve tuaja. Dhe kur pas një minute të thahet llaku në thonj, fërkojeni mbetjen e vajit në lëkurë përreth thonjve dhe lërini të veprojë.

Pastaj duart lyeni me kremin tuaj të preferuar dhe kënaquni me bukurinë e thonjve tuaj dhe me butësinë e duarve tuaja.

Mundeni të përgatiteni pa problem për aktivitete të mëtejshme, pa u frikësuar që do t’i dëmtoni thonjtë e sapo bërë me llak. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Brendi që ka një grua të vërtetë italiane në ADN-në e tij vazhdon të ngazëllejë: Kur ajo u shfaq në pistë - gjithçka ndaloi

Moda
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Kalo në kategori