LAJMI I FUNDIT:

Shpiket viagra ‘e re’ që do ndryshojë jetën tuaj seksuale!

Shpiket viagra ‘e re’ që do ndryshojë jetën tuaj seksuale!

Ky version i ri do ndihmojë të përmirësoni marrëdhënien tuaj.

Viagra ka shpëtuar jetën e shumë çifteve këto 20 vjet dhe duket se nuk do zhduket kurrë nga tregu.


Megjithatë, edhe nëse nuk zhduket, ajo sigurisht mund të ndryshojë. Dhe një gjë e tillë ka ndodhur së fundmi, kur një formë e re e viagra-s është shpikur.

Shkencëtarët kanë shpikur një version të ri të pilulës bojëqielli e cila mund të merret nëpërmjet lëkurës dhe jo më nëpërmjet gojës.

Kjo mënyrë e re shoqërohet dhe me përfitime të tjera duke qenë se efekti i saj do shfaqet më shpejt dhe do zgjasë më shumë, deri në 10 orë.

Medikamenti mund të aplikohet në pjesëne sipërme të krahut ose në pjesën e barkut.

Fillimisht ai u testua mbi minjtë, për të parë sesa efektiv do jetë.

Në përbërje të tij do jetë dhe një tjetër kimikat i cili do përmirësojë thithjen nga ana e lëkurës.

Pavarësisht përfitimeve të shumta, ka diçka që nuk shkon me versionin e ri të viagra-s.

Çmimi i saj do jetë rreth 4 herë më të shtrenjtë se medikamenti standard.

Generic-Viagra

Në trend Shëndetësi

Më shumë
Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Kalo në kategori