LAJMI I FUNDIT:

Shkeli në vrushkullin e ujit të shatërvanit, hidhet sipër sikur të jetë kukull (Video)

Shkeli në vrushkullin e ujit të shatërvanit, hidhet sipër sikur të jetë kukull (Video)

Pamje shqetësuese e tregojnë momentin, kur një vogëlushe është hedhur në ajër, në momentin që shkelin në vrushkullin e ujit të një shatërvani në Meksikës.

Reklama

Vajza që besohet të jetë rreth pesëvjeçare, ishte së bashku me fëmijë të tjerët në atë hapësirë ku kohë pas kohe del ujë me fuqi të madhe, transmeton Telegrafi.

“Aty duhet të ketë shenja, se nuk bën t’i afrohen fëmijët. Kjo ishte një goditje e fuqishme”, ka qenë një prej komenteve të shumta.

Megjithëse u rrotullua në ajër si kukull, fëmija që ra me kokë në beton, nuk pësoi ndonjë lëndim. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Ndodh edhe kjo – pas stuhisë Daniel në Greqi, kopeja e deleve ha 100 kilogram kanabis

Fun
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Kalo në kategori