Sikur “ëmbëlsira për fund” ashtu edhe dhuratat e fundvitit që ti ja bën vetes ose ti bën dikush, e kanë vlerën më ndryshe.

Këtë vit bëja vetës një dhuratë t’madhe me cmim t’mirë që rrallëherë të vjen.
E kemi fjalën për veturën SUV Coupe të cilën e gjeni në Automita me një çmim shumë të arsyeshëm.

SUV Coupe Automatik vjen me super çmim prej vetëm 18.990€ + GOMAT E DIMRIT FALAS, po ashtu me 5 vite garancion.

SUV Coupe me pakon ‘Comfort’ Automatik TCe – 150KF, është GATI PËR DIMËR.

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

– Motori TCe 150KF EDC Automatik,

– Pakoja Comfort,

– Sistem i vetë-frenimit emergjent,

– Drita full LED,

– Sensorë parkimi mbrapa,

– Multimedia sistemi me ekran 8″ me prekje,

– Android Auto dhe Apple CarPlay,

– Fellne alumini 16″,

– Tempomat

– Klima manuale,

Dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit.
Si çdo dimër, Auto Mita kujdeset për ju dhe sigurinë tuaj.

SUV Coupe, vetura që plotëson dëshirat dhe kërkesat tuaja e gjeni në Automita!

OFERTA vlenë deri me 31 dhejtor 2021!

045 500 588 & 045 645 666